17119 |
Marcin F.
|
|
Warszawa |
09:00 |
17126 |
Marcin S.
|
Street Workout Konin |
Konin |
09:00 |
17148 |
Magdalena S.
|
KONIUCHY OCR |
Warszawa |
09:00 |
17187 |
Robert H.
|
CSAdventure |
Myślenice |
09:00 |
17207 |
Adrian F.
|
CROSS SPOT |
Stróża |
09:00 |
17215 |
Marcin G.
|
Rozpędzone słonie |
Tarnów |
09:00 |
17250 |
Lech W.
|
BOOT CAMP POLSKA |
Zgierz |
09:00 |
17254 |
Mateusz C.
|
oGÓRY |
Chrzanów |
09:00 |
17261 |
Darek I.
|
Husaria Race Team |
ŚWIĄTNIKI GÓRNE |
09:00 |
17308 |
Konrad S.
|
Athletes Squad |
Jaworzno |
09:00 |
17342 |
Zbigniew K.
|
CF Kraków |
Kraków |
09:00 |
17358 |
Paulina Ł.
|
6 BPD |
Bielsko-Biała |
09:00 |
17361 |
Tomasz L.
|
6 BPD |
Kraków |
09:00 |
17397 |
Agata B.
|
|
Łódź |
09:00 |
17399 |
Jarosław T.
|
|
Łódź |
09:00 |
17406 |
Mateusz M.
|
6 BPD |
Bieńkówka |
09:00 |
17413 |
Rafał Ś.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17427 |
Mateusz K.
|
|
Rabka-Zdrój |
09:00 |
17431 |
Piotr B.
|
oGÓRY |
Wadowice |
09:00 |
17449 |
Tomek T.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17470 |
Andrzej G.
|
HARPAGANY |
Zakopane |
09:00 |
17514 |
Daniel K.
|
oGÓRY |
Oświęcim |
09:00 |
17543 |
Piotr P.
|
CROSS-SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17544 |
Bartłomiej B.
|
TROCHE PENIAM |
Tychy |
09:00 |
17557 |
Tomasz K.
|
CROSS SPOT |
Kraków |
09:00 |
17564 |
Michał B.
|
TROCHE PENIAM |
Katowice |
09:00 |
17568 |
Paweł H.
|
|
Pcim |
09:00 |
17579 |
Alicja K.
|
|
Kielce |
09:00 |
17584 |
Bernard T.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
09:00 |
17585 |
Andrzej J.
|
CROSS-SPOT |
Bielsko-Biała |
09:00 |
17608 |
Mateusz G.
|
|
Gdynia |
09:00 |
17615 |
Radosław M.
|
CROSS-SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17618 |
Anna K.
|
CROSS-SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17628 |
Adrian P.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17629 |
Tomasz K.
|
|
Kraków |
09:00 |
17631 |
Alina Z.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17633 |
Liliana B.
|
CROSS SPOT |
Brzączowice |
09:00 |
17640 |
Piotr G.
|
Diamante Freaks |
Gdynia |
09:00 |
17645 |
janusz k.
|
|
pcim |
09:00 |
17654 |
domimik t.
|
|
Pcim |
09:00 |
17655 |
patryk H.
|
|
Pcim |
09:00 |
17671 |
Marta G.
|
|
Bielsko - Biała |
09:00 |
17677 |
Jakub G.
|
CROSS-SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17681 |
mirosław j.
|
|
myślenice |
09:00 |
17697 |
Jakub Ł.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17698 |
Łukasz G.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17700 |
Radosław K.
|
|
Siedlce |
09:00 |
17714 |
Paweł B.
|
|
Zawada |
09:00 |
17719 |
Lukasz S.
|
CROSS SPOT |
Myslenice |
09:00 |
17727 |
Magdalena S.
|
|
Chrzanów |
09:00 |
17736 |
Sebastian L.
|
CROSS-SPOT |
Osieczany |
09:00 |
17741 |
MARCIN S.
|
CROSS SPOT |
MYŚLENICE |
09:00 |
17742 |
piotr k.
|
|
pcim |
09:00 |
17760 |
Michał Z.
|
|
pcim |
09:00 |
17761 |
Roksana M.
|
Rozpędzone słonie |
Tarnów |
09:00 |
17784 |
Jarosław P.
|
HARPAGANY |
Wisła |
09:00 |
17787 |
Arkadiusz P.
|
HARPAGANY |
Kraków |
09:00 |
17800 |
Urszula L.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17811 |
Tomasz Ś.
|
WOODWARD RUNNERS |
Kraków |
09:00 |
17814 |
Bartłomiej T.
|
CROSS SPOT |
Pcim |
09:00 |
17818 |
Tomasz S.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17822 |
Grzegorz M.
|
WOODWARD RUNNERS |
Zawiercie |
09:00 |
17829 |
Wojciech K.
|
WOODWARD RUNNERS |
Czernichów |
09:00 |
17834 |
Anna J.
|
GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara |
Opole |
09:00 |
17887 |
Krzysztof K.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17891 |
Katarzyna B.
|
|
Kraków |
09:00 |
17893 |
Agnieszka D.
|
|
Kraków |
09:00 |
17937 |
Rafał M.
|
|
Krzesławice |
09:00 |
17946 |
mateusz s.
|
|
Głogów |
09:00 |
17957 |
Karol F.
|
|
Bełk |
09:00 |
17969 |
Dominik H.
|
|
Brzesko |
09:00 |
18040 |
Kuba K.
|
RockFit |
Katowice |
09:00 |
18048 |
Kazimierz R.
|
|
Trzebunia |
09:00 |
18058 |
Iwona W.
|
WOODWARD RUNNERS |
Niepołomice |
09:00 |
18066 |
Jakub S.
|
|
Świątniki Górne |
09:00 |
18067 |
NATALIA P.
|
|
LIPNICA MUROWANA |
09:00 |
18071 |
Ewelina B.
|
a woman's place is on top |
Gliwice |
09:00 |
18082 |
jarek s.
|
SPARTAN POLSKA |
myślenice |
09:00 |
18084 |
Sławomir T.
|
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE |
Myślenice |
09:00 |
18092 |
Sylwester A.
|
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać |
Kraków |
09:00 |
18118 |
Ula R.
|
a woman's place is on top |
Gliwice |
09:00 |
18183 |
Daniel F.
|
|
Kraków |
09:00 |
18223 |
Agnieszka M.
|
ALL4FIT SZCZYRK |
Szczyrk |
09:00 |
18224 |
Sławomir M.
|
ALL4FIT SZCZYRK |
Szczyrk |
09:00 |
18242 |
Aneta W.
|
|
Warszawa |
09:00 |
18248 |
Łukasz Z.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Zabrze |
09:00 |
18266 |
.
|
TROCHE PENIAM |
|
09:00 |
18269 |
Magdalena W.
|
|
Stróża |
09:00 |
18270 |
Sławomir B.
|
|
Stróża |
09:00 |
18339 |
aga k.
|
CF Kraków |
kraków |
09:00 |
18354 |
Kamil G.
|
UNDEFEATED RUNNING TEAM |
Jodłówka-Wałki |
09:00 |
18355 |
Monika Z.
|
|
Kraków |
09:00 |
18359 |
Anna Ł.
|
UNDEFEATED RUNNING TEAM |
Kalwaria Zebrzydowska |
09:00 |
18409 |
Piotr M.
|
X-Men Team |
Zgierz |
09:00 |
18422 |
Dariusz K.
|
SPARTAN POLSKA |
Myslenice |
09:00 |
18452 |
Natalia I.
|
CrossSpot |
Myślenice |
09:00 |
18503 |
Krzysztof U.
|
CROSS-SPOT |
Myślenice |
09:00 |
18647 |
Dagmara K.
|
KONIUCHY OCR |
Piaseczno |
09:00 |
18650 |
Marcin C.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
09:00 |
18664 |
Arkadiusz M.
|
|
Warszawa |
09:00 |
18687 |
Michał P.
|
CROSS SPOT |
Myslenice |
09:00 |
18704 |
Martyna D.
|
RockFit |
Mikołów |
09:00 |
18705 |
Adam H.
|
RockFit |
Katowice |
09:00 |
18724 |
Karolina J.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
18726 |
Daniel K.
|
CROSS ARMY |
Krakó |
09:00 |
18730 |
Piotr O.
|
|
Maszewo Lęborskie |
09:00 |
18770 |
Mateusz D.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
18772 |
Piotr D.
|
CROSS ARMY |
Myślenice |
09:00 |
18775 |
Robert P.
|
Night Runners and Friends |
Gliwice |
09:00 |
18777 |
Krzysztof H.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
18789 |
Artem V.
|
Shell SBO Krakow |
Krakow |
09:00 |
18798 |
Tadeusz L.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
18807 |
Mateusz W.
|
|
Nowa Wieś |
09:00 |
18853 |
Łukasz P.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
18855 |
Mateusz P.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
19144 |
Marcin C.
|
BAD TEAM |
Szczawa |
09:00 |
19198 |
Krzysiek S.
|
BAD TEAM |
Kraków |
09:00 |
19202 |
Kamil P.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
19203 |
Karolina W.
|
GTX TEAM |
Kraków |
09:00 |
19204 |
Aneta G.
|
CROSS ARMY |
Wieliczka |
09:00 |
19208 |
Paweł S.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
19213 |
Wojciech L.
|
|
Kraków |
09:00 |
19214 |
Tomasz P.
|
RockFit |
Chorzów |
09:00 |
19236 |
Daniel S.
|
|
Kraków |
09:00 |
19238 |
Konrad U.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
19241 |
Mateusz P.
|
|
Chabówka |
09:00 |
19294 |
Piotr M.
|
Grappling Kraków |
Kraków |
09:00 |
19306 |
Jakub P.
|
BAD TEAM |
Dębica |
09:00 |
19308 |
Jarosław W.
|
|
Aleksandrów łódzki |
09:00 |
19324 |
Kinga J.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
19343 |
Łukasz W.
|
CROSS ARMY |
Myślenice |
09:00 |
19363 |
Dariusz S.
|
Ekipa TVN Wixa |
Warszawa |
09:00 |
19382 |
Małgorzata M.
|
RockFit |
Gliwice |
09:00 |
19395 |
Błażej F.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Katowice |
09:00 |
19419 |
Daniel M.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
19425 |
Klaudia S.
|
CROSS SPOT |
Rudnik |
09:00 |
19448 |
Bogusław H.
|
FITNESS CLUB 24 |
czechowice dziedzice |
09:00 |
19458 |
Agnieszka B.
|
CROSS SPOT |
myąlenice |
09:00 |
19482 |
Marcelina S.
|
|
zabrze |
09:00 |
19487 |
Tomasz T.
|
|
ZABRZE |
09:00 |
19493 |
Łukasz L.
|
|
Zabrze |
09:00 |
19506 |
Ewa R.
|
|
Tychy |
09:00 |
19515 |
Grzesiek S.
|
BAD TEAM |
Limanowa |
09:00 |
19517 |
Tomasz S.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
19519 |
Łukasz P.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
19530 |
Nikola W.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
19534 |
Mateusz S.
|
|
Brzyska Wola |
09:00 |
19545 |
Janusz B.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Gliwice |
09:00 |
19591 |
Maciej A.
|
|
Zabrze |
09:00 |
19595 |
Katarzyna P.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Chorzów |
09:00 |
19609 |
Tomasz G.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Ruda Śląska |
09:00 |
19613 |
Jolanta K.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Chorzów |
09:00 |
19619 |
Tomasz B.
|
RockFit |
lublin |
09:00 |
19626 |
Patryk W.
|
RockFit |
Katowice |
09:00 |
19645 |
Adam S.
|
FITNESS CLUB 24 |
Laka |
09:00 |
19657 |
Andrzej B.
|
Fireworkout |
Warszawa |
09:00 |
19661 |
Christian G.
|
|
Zabrze |
09:00 |
19662 |
Łukasz F.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
19690 |
Sebastian P.
|
|
Budzów |
09:00 |
19694 |
Piotr P.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
19715 |
Ania K.
|
RockFit |
Katowice |
09:00 |
19721 |
Bartłomiej M.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Świętochłowice |
09:00 |
19736 |
Paweł W.
|
Ślonskie Dziady |
Zabrze |
09:00 |
19737 |
Bartłomiej M.
|
Ślonskie Dziady |
Zabrze |
09:00 |
19738 |
Martin C.
|
Ślonskie Dziady |
Ornontowice |
09:00 |
19745 |
Michał Z.
|
Fireworkout |
Grodzisk Mazowiecki |
09:00 |
19780 |
Kamil K.
|
Ślonskie Dziady |
Świerklaniec |
09:00 |
19784 |
Bartosz M.
|
Ślonskie Dziady |
Zabrze |
09:00 |
19814 |
Karolina M.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Świętochłowice |
09:00 |
19843 |
Aneta W.
|
A WOMEN`S PLACE IS ON TOP |
Tarnowskie Góry |
09:00 |
19863 |
Karolina K.
|
FITNESS CLUB 24 |
Goczałkowice-Zdrój |
09:00 |
19870 |
Maria K.
|
RockFit |
Katowice |
09:00 |
19872 |
Dariusz K.
|
Fireworkout |
Rajcza |
09:00 |
19880 |
Marek R.
|
RockFit |
Katowice |
09:00 |
19882 |
Tomasz T.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Ruda Śląska |
09:00 |
19883 |
MARIUSZ K.
|
RockFit |
KATOWICE |
09:00 |
19887 |
Tomasz Z.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Ruda Śląska |
09:00 |
19900 |
Małgorzata S.
|
|
Zabrze |
09:00 |
19924 |
Marek B.
|
RockFit |
Lublin |
09:00 |
19954 |
Anna K.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Gliwice |
09:00 |
20010 |
Szymon L.
|
|
KRAKÓW |
09:00 |
20023 |
Bartłomiej P.
|
CROSS ARMY |
Krakó |
09:00 |
20027 |
Krzysztof W.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
20030 |
Katarzyna K.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
20033 |
Jakub P.
|
|
Kraków |
09:00 |
20050 |
Tomasz B.
|
RockFit |
Garbatka |
09:00 |
20052 |
Bogusław K.
|
FITNESS CLUB 24 |
Ligota |
09:00 |
20055 |
Joanna B.
|
BAD TEAM |
Niegowić |
09:00 |
20089 |
Bartosz S.
|
|
Dąbrowa Górnicza |
09:00 |
20101 |
Jules I.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:00 |
20119 |
Adam P.
|
FITNESS CLUB 24 |
Czechowice-Dziedzice |
09:00 |
20121 |
Jarosław G.
|
|
Bielsko-Biala |
09:00 |
20130 |
Przemysław J.
|
Ślonskie Dziady |
Zabrze |
09:00 |
20149 |
Rafał M.
|
|
Wrocław |
09:00 |
20169 |
Mateusz K.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Ruda Slaska |
09:00 |
20182 |
Michał K.
|
|
Brzesko |
09:00 |
20199 |
Adam M.
|
|
Kraków |
09:00 |
20266 |
Piotr S.
|
|
Katowice |
09:00 |
20270 |
Tomasz H.
|
CROSS ARMY |
Wieprz |
09:00 |
20302 |
Anna S.
|
RockFit |
Knurów |
09:00 |
20307 |
Jolanta G.
|
BAD TEAM |
Kraków |
09:00 |
20322 |
Mateusz D.
|
BAD TEAM |
Zakopane |
09:00 |
20530 |
Marek C.
|
BAD TEAM |
Wieliczka |
09:00 |
20536 |
Łukasz R.
|
BAD TEAM |
Kraków |
09:00 |
22523 |
Dariusz R.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
22628 |
Łukasz K.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
22826 |
Tomasz G.
|
CROSS SPOT |
MYŚLENICE |
09:00 |
22938 |
Sławomir S.
|
CROSS SPOT |
Rudnik |
09:00 |
23719 |
Łukasz B.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
23970 |
Aleksandra J.
|
CF Kraków |
Kraków |
09:00 |
24475 |
Robert K.
|
CROSS SPOT |
Myslenice |
09:00 |
24590 |
Mateusz S.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
24593 |
Monika S.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
24601 |
Olga P.
|
CF Kraków |
Kraków |
09:00 |
27899 |
Marcin R.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:00 |
17143 |
Mieczysław K.
|
GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara |
Opole |
09:20 |
17329 |
Bogusław B.
|
Husaria Race Team |
Ptaszkowa |
09:20 |
17344 |
Edyta A.
|
|
Limanowa |
09:20 |
17345 |
Julia A.
|
|
Limanowa |
09:20 |
17347 |
Daniel A.
|
|
Limanowa |
09:20 |
17652 |
Krzysztof N.
|
CROSS TRENING ONE WORLD GIŻYCKO |
Giżycko |
09:20 |
17752 |
Aleksander P.
|
Skauci Piwni |
Kraków |
09:20 |
17850 |
Patryk T.
|
prawdziwi albańczycyy nie jacyś podrabiańcy |
STOKE-ON-TRENT |
09:20 |
17896 |
Michał S.
|
|
Poznań |
09:20 |
17897 |
Anna A.
|
|
Poznań |
09:20 |
17938 |
JANUSZ S.
|
|
ŁĘTOWE |
09:20 |
18081 |
Żaneta K.
|
KONIUCHY OCR |
Warszawa |
09:20 |
18083 |
Marcin K.
|
KONIUCHY OCR |
Piaseczno |
09:20 |
18126 |
Robert s.
|
|
chrzanów |
09:20 |
18133 |
Paweł W.
|
N-ce Runners |
Niepołomice |
09:20 |
18136 |
Tomasz O.
|
N-ce Runners |
Niepołomice |
09:20 |
18138 |
Piotr D.
|
N-ce Runners |
Miechów |
09:20 |
18145 |
Paweł D.
|
|
Racibórz |
09:20 |
18296 |
Marcin K.
|
|
Racibórz |
09:20 |
18301 |
Krzysztof R.
|
N-ce Runners |
niepołomice |
09:20 |
18373 |
Piotr B.
|
KONIUCHY OCR |
Piaseczno |
09:20 |
18513 |
Filip Ś.
|
KONIUCHY OCR |
Piaseczno |
09:20 |
18567 |
Magdalena B.
|
|
ŁÓDŹ |
09:20 |
18585 |
Justyna K.
|
BESTFITOWCY |
Żory |
09:20 |
18648 |
Tomasz F.
|
prawdziwi albańczycyy nie jacyś podrabiańcy |
Legnica |
09:20 |
18727 |
Arkadiusz S.
|
N-ce Runners |
Kraków |
09:20 |
18753 |
Monika L.
|
|
Kraków |
09:20 |
19035 |
Łukasz Z.
|
KONIUCHY OCR |
Piaseczno |
09:20 |
19148 |
Kornel M.
|
|
Wadowice |
09:20 |
19269 |
Arek L.
|
OUTSIDERS |
Kraków |
09:20 |
19282 |
Marcin L.
|
OUTSIDERS |
Kraków |
09:20 |
19423 |
Krzysztof B.
|
Rokitnickie Dziki |
Świętochłowice |
09:20 |
19427 |
Magda B.
|
Rokitnickie Dziki |
Będzin |
09:20 |
19428 |
Przemysław K.
|
Rokitnickie Dziki |
Zabrze |
09:20 |
19433 |
Maksymilian K.
|
Rokitnickie Dziki |
Bytom |
09:20 |
19461 |
Aneta A.
|
Endorfinki |
Limanowa |
09:20 |
19496 |
Waldek W.
|
Husaria Race Team |
Zarzyce Wielkie |
09:20 |
19551 |
Piotr K.
|
RUNLIMA |
Limanowa |
09:20 |
19592 |
Małgorzata S.
|
Rokitnickie Dziki |
Tarnowskie Góry |
09:20 |
19695 |
Joanna G.
|
OUTSIDERS |
Kraków |
09:20 |
19699 |
Aleksander O.
|
OUTSIDERS |
Kraków |
09:20 |
19732 |
Dorota W.
|
N-ce Runners |
Krakow |
09:20 |
19881 |
Kacper B.
|
|
Żywiec |
09:20 |
19942 |
Michal C.
|
Official Polish drinking team |
Bytom |
09:20 |
19946 |
Krzysztof B.
|
Official Polish drinking team |
Zabrze |
09:20 |
19949 |
Tomasz W.
|
Official Polish drinking team |
Gliwice |
09:20 |
19951 |
Denis G.
|
OUTSIDERS |
Pisarzowice |
09:20 |
19956 |
Mariusz N.
|
Official Polish drinking team |
Żernica |
09:20 |
19967 |
Grzegorz L.
|
Official Polish drinking team |
Zabrze |
09:20 |
20071 |
Paweł Ł.
|
Official Polish drinking team |
Katowice |
09:20 |
20082 |
Aneta D.
|
OUTSIDERS |
Kraków |
09:20 |
20091 |
Sebastian r.
|
Official Polish drinking team |
Gliwice |
09:20 |
20097 |
Tomasz L.
|
Grzejemy cały rok |
Kalisz |
09:20 |
20100 |
Kuba T.
|
Grzejemy cały rok |
Kalisz |
09:20 |
20126 |
Krzysztof B.
|
Official Polish drinking team |
Tychy |
09:20 |
20145 |
Artur P.
|
Grzejemy cały rok |
Bolesławiec |
09:20 |
20250 |
Łukasz S.
|
Official Polish drinking team |
Wadowice |
09:20 |
20253 |
Rafał N.
|
|
Krakó |
09:20 |
20327 |
Jakub B.
|
|
Żywiec |
09:20 |
20352 |
Adelajda Ł.
|
FITNESS CLUB 24 |
Pszczyna |
09:20 |
20392 |
Jacek H.
|
|
Kraków |
09:20 |
20401 |
Paweł K.
|
FITNESS CLUB 24 |
Pszczyna |
09:20 |
20460 |
Marcin S.
|
|
Tychy |
09:20 |
20494 |
Łukasz G.
|
|
Mikołów |
09:20 |
20496 |
Paweł A.
|
|
Sosnowiec |
09:20 |
20555 |
Grzegorz S.
|
Hotel Podium |
Ustroń |
09:20 |
20621 |
Ewa G.
|
N-ce Runners |
Niepołomice |
09:20 |
20640 |
Grzegorz P.
|
WOODWARD RUNNERS |
Kraków |
09:20 |
20681 |
Mirosław P.
|
Pędzące Imadła |
Tarnowiec |
09:20 |
20781 |
Patryk S.
|
|
Żory |
09:20 |
20794 |
Aleksander K.
|
|
Gliwice |
09:20 |
20796 |
Dariusz K.
|
KARLUSY ŚWIRUSY |
Ruda Śląska |
09:20 |
20801 |
Adrian F.
|
N-ce Runners |
Niepołomice |
09:20 |
20802 |
Artur F.
|
N-ce Runners |
Niepołomice |
09:20 |
20816 |
Mariusz M.
|
N-ce Runners |
Dąbrowa Górnicza |
09:20 |
20832 |
Małgorzata S.
|
Sunset Pole Dance Team |
Rabka-Zdrój |
09:20 |
20857 |
Sylwester P.
|
Official Polish drinking team |
Gliwice |
09:20 |
20866 |
Marcin R.
|
KARLUSY ŚWIRUSY |
Ruda Śląska |
09:20 |
20874 |
Tomasz S.
|
GARY MUWAŁT |
Świątniki Górne |
09:20 |
20906 |
Małgorzata K.
|
Biegaj z Trenerami FC24 Gliwice |
Gliwice |
09:20 |
20912 |
Magdalena S.
|
GARY MUWAŁT |
Świątniki Górne |
09:20 |
20919 |
Tomasz G.
|
|
Bytom |
09:20 |
20923 |
marcin Ż.
|
|
Kędzierzyn Koźle |
09:20 |
20924 |
Maciej R.
|
|
Ruda Śląska |
09:20 |
20944 |
Marcin M.
|
DymTeam |
Czestochowa |
09:20 |
20945 |
Michał O.
|
DymTeam |
Częstochowa |
09:20 |
20946 |
Michał W.
|
DymTeam |
Częstochowa |
09:20 |
20967 |
Dagmara G.
|
|
Bytom |
09:20 |
21046 |
Barbara T.
|
RockFit |
Katowice |
09:20 |
21059 |
Piotr N.
|
Pyzole |
Bytom |
09:20 |
21076 |
Jacek G.
|
Pędzące Imadła |
Wojnicz |
09:20 |
21110 |
Patryk S.
|
|
Wrocław |
09:20 |
21132 |
Jacek S.
|
Pędzące Imadła |
Tarnów |
09:20 |
21213 |
Michał F.
|
RockFit |
Sochaczew |
09:20 |
21290 |
Łukasz B.
|
KONIUCHY OCR |
Gabryelin |
09:20 |
21291 |
Tomasz C.
|
|
Zabrze |
09:20 |
21292 |
Karolina Z.
|
KONIUCHY OCR |
Gabryelin |
09:20 |
21382 |
Kornel M.
|
JAGATEAM |
NIEPOŁOMICE |
09:20 |
21517 |
Bartosz S.
|
|
Gostyń |
09:20 |
21584 |
Jakub I.
|
RockFit |
Katowice |
09:20 |
21588 |
Wojciech N.
|
Pyzole |
Bytom |
09:20 |
21628 |
Jan B.
|
CrossRage |
Łódź |
09:20 |
21681 |
Tomasz B.
|
|
Kraków |
09:20 |
21683 |
Rafał B.
|
|
Kraków |
09:20 |
21686 |
Robert W.
|
|
Bogucin Duży |
09:20 |
21701 |
Beata N.
|
Speedshow.pl |
Bytom |
09:20 |
21705 |
Adam K.
|
RockFit |
chorzów |
09:20 |
21708 |
Bogumiła Ś.
|
WOODWARD RUNNERS |
Kraków |
09:20 |
21773 |
Dawid H.
|
RockFit |
Świętochłowice |
09:20 |
21793 |
Ewelina W.
|
Kali i jego Babki |
Warszawa |
09:20 |
21861 |
Maciej W.
|
|
Warszawa |
09:20 |
21924 |
Dennis K.
|
RockFit |
Świętochłowice |
09:20 |
22005 |
Michał J.
|
|
Lubienia |
09:20 |
22108 |
Tomasz W.
|
N-ce Runners |
Cerekiew |
09:20 |
22148 |
Robert C.
|
KOKSY team |
Chorzów |
09:20 |
22163 |
Anna K.
|
KOKSY team |
Katowice |
09:20 |
22174 |
Dawid W.
|
RockFit |
Chorzów |
09:20 |
22212 |
Kamil M.
|
RockFit |
Katowice |
09:20 |
22227 |
Michał K.
|
N-ce Runners |
Cerekiew |
09:20 |
22372 |
Bartłomiej S.
|
RockFit |
Czeladź |
09:20 |
22408 |
Rafał M.
|
N-ce Runners |
Chrzanów |
09:20 |
22437 |
Robert W.
|
N-ce Runners |
Cerekiew |
09:20 |
22445 |
Joahim R.
|
DymTeam |
Czestochowa |
09:20 |
22455 |
Adam C.
|
BOOT CAMP POLSKA |
Toruń |
09:20 |
22458 |
Łukasz G.
|
|
Bielsko-Biała |
09:20 |
22461 |
Agata K.
|
|
ŻORY |
09:20 |
22464 |
michal w.
|
RockFit |
bielko-biala |
09:20 |
22490 |
Katarzyna P.
|
PANDA TEAM |
Łódź |
09:20 |
22502 |
Mateusz J.
|
DymTeam |
Częstochowa |
09:20 |
22516 |
Kapusta M.
|
|
Warszawa |
09:20 |
22517 |
Bartłomiej J.
|
IDEA EXPERT |
Toruń |
09:20 |
22532 |
Radosław J.
|
Skauci Piwni |
Kraków |
09:20 |
22548 |
Paweł P.
|
Skauci Piwni |
Kraków |
09:20 |
22573 |
Michał M.
|
|
Kletnia |
09:20 |
22575 |
Karolina H.
|
FITNESS CLUB 24 |
Goczałkowice - Zdrój |
09:20 |
22581 |
Sebastian N.
|
N-ce Runners |
Frechen |
09:20 |
22600 |
Nikodem S.
|
|
Łódź |
09:20 |
22620 |
Łukasz B.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
09:20 |
22642 |
Robert K.
|
|
Zabrze |
09:20 |
22672 |
Michał G.
|
|
Myszków |
09:20 |
22734 |
Izabela M.
|
|
Stróża |
09:20 |
22735 |
Paweł K.
|
FITNESS CLUB 24 |
Czechowice-Dziedzice |
09:20 |
22749 |
Rafał K.
|
|
Bielsko-Biała |
09:20 |
22764 |
Anna G.
|
|
Pcim |
09:20 |
22766 |
Diana R.
|
|
Katowice |
09:20 |
22806 |
Marta L.
|
|
Kamień Krajeński |
09:20 |
22808 |
Jakub M.
|
|
Poznań |
09:20 |
22841 |
Łukasz S.
|
|
Ożarów Mazowiecki |
09:20 |
22845 |
Dominik D.
|
|
Bystra |
09:20 |
22846 |
Estera P.
|
|
Bielsko-Biała |
09:20 |
22856 |
Tomasz W.
|
|
Warszawa |
09:20 |
22857 |
kamil s.
|
|
warszawa |
09:20 |
22905 |
Natalia G.
|
|
Radom |
09:20 |
22918 |
Maciej R.
|
|
Kraków |
09:20 |
23003 |
Piotr W.
|
N-ce Runners |
Niepołomice |
09:20 |
24340 |
Tomasz L.
|
Biegaj z Trenerami FC24 Gliwice |
Gliwice |
09:20 |
24371 |
Karolina J.
|
|
Pcim |
09:20 |
24425 |
Modesta W.
|
Husaria Race Team |
Brzesko |
09:20 |
27050 |
Grzegorz L.
|
GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara |
Opole |
09:20 |
27062 |
marcin h.
|
GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara |
opole |
09:20 |
27164 |
Maria K.
|
GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara |
Lódź |
09:20 |
27276 |
Adrian P.
|
KONIUCHY OCR |
Wolica |
09:20 |
27384 |
Dawid O.
|
GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara |
Opole |
09:20 |
27651 |
Agnieszka G.
|
|
Kraków |
09:20 |
27986 |
Sebastian N.
|
|
Kraków |
09:20 |
17256 |
Grzegorz J.
|
|
Warszawa |
09:40 |
17466 |
Eliza K.
|
|
Piekary |
09:40 |
17484 |
Paweł S.
|
|
Rusocice |
09:40 |
17630 |
Agata C.
|
Red Lips Chicks |
Nowy Sącz |
09:40 |
17643 |
Albert M.
|
|
Lipnica Dolna |
09:40 |
17685 |
Paulina S.
|
|
Białystok |
09:40 |
17916 |
Radosław K.
|
Masakra Team |
Bełchatów |
09:40 |
17919 |
Karol P.
|
Masakra Team |
Knurów |
09:40 |
17921 |
Cecylia C.
|
Masakra Team |
Bełchatów |
09:40 |
18151 |
Mateusz W.
|
|
Wrocław |
09:40 |
18458 |
Tobiasz B.
|
|
Kraków |
09:40 |
19266 |
Marcin M.
|
MicroStrategy |
Cisie |
09:40 |
19286 |
Ireneusz K.
|
MicroStrategy |
Kraków |
09:40 |
19300 |
Robert K.
|
|
Kraków |
09:40 |
19346 |
Katarzyna K.
|
|
Kraków |
09:40 |
19514 |
Adam Ł.
|
MASAKRA |
Częstochowa |
09:40 |
19535 |
Piotr Z.
|
GTX TEAM |
Kraków |
09:40 |
19799 |
Michał P.
|
PANDA TEAM |
Nadolice Wielkie |
09:40 |
19804 |
Maciej W.
|
PANDA TEAM |
Zduńska Wola |
09:40 |
19832 |
Jakub M.
|
PANDA TEAM |
Zduńska Wola |
09:40 |
19835 |
Przemysław W.
|
PANDA TEAM |
Zduńska Wola |
09:40 |
19845 |
Konrad F.
|
PANDA TEAM |
Zduńska Wola |
09:40 |
19898 |
Wojciech K.
|
Masakra Team |
Knurów |
09:40 |
20210 |
Zygmunt C.
|
SOCIOS SILESIA |
Piekary Śląskie |
09:40 |
20214 |
ADAM S.
|
SOCIOS SILESIA |
KATOWICE |
09:40 |
20241 |
Marcin M.
|
Masakra Team |
Szczerców |
09:40 |
20770 |
Adam P.
|
Masakra Team |
Czerwionka |
09:40 |
21012 |
Dawid W.
|
|
Włosienica |
09:40 |
21133 |
Piotr J.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
09:40 |
21146 |
Krzysztof K.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
09:40 |
21154 |
Dariusz S.
|
SOCIOS SILESIA |
Ruda Śląska |
09:40 |
21171 |
Anna K.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
09:40 |
21520 |
Agnieszka D.
|
HOOAH |
Pruszków |
09:40 |
21674 |
Mateusz U.
|
SOCIOS SILESIA |
Rybnik |
09:40 |
21791 |
Ewa K.
|
Decathlon Kraków Plaza Running Team |
Kraków |
09:40 |
22383 |
Przemysław B.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
09:40 |
22447 |
Marta Ł.
|
PANDA TEAM |
Zduńska Wola |
09:40 |
22811 |
Łukasz B.
|
|
Kraków |
09:40 |
22819 |
Bartłomiej D.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
09:40 |
22866 |
Krzysiek L.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
09:40 |
22915 |
Artur B.
|
PANDA TEAM |
Zduńska Wola |
09:40 |
22940 |
Wojciech B.
|
Chata Asbiro Kraków |
Kraków |
09:40 |
22986 |
Artur L.
|
|
krakow |
09:40 |
22991 |
Kamil S.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
09:40 |
22999 |
Marcin K.
|
SOCIOS SILESIA |
Knurów |
09:40 |
23015 |
Adrian F.
|
SOCIOS SILESIA |
Pyskowice |
09:40 |
23017 |
Janusz K.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
09:40 |
23028 |
Grzegorz G.
|
|
Kraków |
09:40 |
23051 |
Wojciech P.
|
Official Polish drinking team |
Gliwice |
09:40 |
23059 |
Paweł M.
|
|
Warszawa |
09:40 |
23063 |
Marcin B.
|
Official Polish drinking team |
Gliwice |
09:40 |
23079 |
Dawid K.
|
Red Lips Chicks |
Nowy Sącz |
09:40 |
23088 |
Jakub C.
|
|
Czechowice-Dziedzice |
09:40 |
23090 |
Marcin G.
|
|
Kalisz |
09:40 |
23119 |
Jakub K.
|
Decathlon Kraków Plaza Running Team |
Łódź |
09:40 |
23160 |
Kamil B.
|
|
Lesko |
09:40 |
23237 |
Anna B.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
09:40 |
23239 |
Dawid B.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
09:40 |
23257 |
Piotr P.
|
|
Siemianowice Śląskie |
09:40 |
23298 |
Bartosz W.
|
|
Gliwice |
09:40 |
23324 |
Katarzyna G.
|
SOCIOS SILESIA |
Wodzisław Śląski |
09:40 |
23326 |
Piotr W.
|
SOCIOS SILESIA |
Wodzisław Śląski |
09:40 |
23331 |
Tomasz G.
|
SOCIOS SILESIA |
Wodzisław Śląski |
09:40 |
23335 |
Paweł Ś.
|
SOCIOS SILESIA |
Bukowno |
09:40 |
23438 |
Andrzej D.
|
KONIUCHY OCR |
Konstancin-Jeziorna |
09:40 |
23445 |
Artur G.
|
AA TEAM |
Cieszyn |
09:40 |
23446 |
Artur K.
|
AA TEAM |
Jastrzębie Zdrój |
09:40 |
23457 |
Krzysztof T.
|
|
Siemianowice Śląskie |
09:40 |
23574 |
Maurycy M.
|
Tango & Cash |
Warszawa |
09:40 |
23579 |
Aleksandra K.
|
CROSS Evolution |
Będzin |
09:40 |
23583 |
Mikołaj B.
|
|
Leszno |
09:40 |
23635 |
Hubert K.
|
Speedshow.pl |
Turów |
09:40 |
23666 |
monika z.
|
FA TEAM |
krakow |
09:40 |
23715 |
OLGA S.
|
FA TEAM |
Kraków |
09:40 |
23730 |
Magdalena S.
|
|
Krynica Zdrój |
09:40 |
23771 |
Karol D.
|
MicroStrategy |
warszawa |
09:40 |
23772 |
Grzegorz P.
|
MicroStrategy |
Warszawa |
09:40 |
23775 |
Kamil L.
|
MicroStrategy |
Warszawa |
09:40 |
23777 |
Jakub J.
|
MicroStrategy |
Warszawa |
09:40 |
23778 |
Przyemysław K.
|
MicroStrategy |
Warszawa |
09:40 |
23780 |
Martyna K.
|
MicroStrategy |
Warszawa |
09:40 |
23785 |
Marcin S.
|
MicroStrategy |
Warszawa |
09:40 |
23791 |
Dariusz W.
|
MicroStrategy |
Warszawa |
09:40 |
23792 |
Emil G.
|
MicroStrategy |
Lesznowola |
09:40 |
23793 |
Karolina S.
|
MicroStrategy |
Warszawa |
09:40 |
23798 |
Damian F.
|
|
Bytom |
09:40 |
23839 |
GRZEGORZ W.
|
MicroStrategy |
WARSZAWA |
09:40 |
23863 |
Radosław K.
|
Kali i jego Babki |
Warszawa |
09:40 |
23869 |
Weronika K.
|
Kali i jego Babki |
Warszawa |
09:40 |
23931 |
Radek Z.
|
|
Białystok |
09:40 |
24126 |
Marcin N.
|
|
kraków |
09:40 |
24184 |
Justyna L.
|
|
Kraków |
09:40 |
24200 |
Michał K.
|
|
Kraków |
09:40 |
24264 |
Arkadiusz B.
|
|
kraków |
09:40 |
24291 |
Jakub A.
|
|
Sochaczew |
09:40 |
24380 |
Katarzyna Z.
|
W.Ó. D.E SKŁAD |
Kraków |
09:40 |
24391 |
Krzysztof O.
|
|
Łódź |
09:40 |
24392 |
Michał S.
|
|
Tychy |
09:40 |
24402 |
Bartłomiej M.
|
|
Kraków |
09:40 |
24403 |
Agnieszka G.
|
|
kraków |
09:40 |
24423 |
Marcin W.
|
SIXTY NINE |
Brzozów |
09:40 |
24424 |
Bartłomiej T.
|
SIXTY NINE |
Strzeszyn |
09:40 |
24449 |
Dariusz R.
|
W.Ó. D.E SKŁAD |
Krakow |
09:40 |
24477 |
Tomasz K.
|
W.Ó. D.E SKŁAD |
Nowy Sącz |
09:40 |
24478 |
Jakub R.
|
Shut The Fuck Up And Train |
Nowy Sącz |
09:40 |
24498 |
Darek Ł.
|
WOODWARD RUNNERS |
Kraków |
09:40 |
24549 |
Piotr K.
|
MicroStrategy |
warsaw |
09:40 |
24552 |
Wojciech M.
|
MicroStrategy |
Waszawa |
09:40 |
24604 |
Michał B.
|
OTK Rzeźnik |
Gliwice |
09:40 |
24684 |
DAMIAN U.
|
FITNESS CLUB 24 |
BIELSKO-BIAŁA |
09:40 |
24695 |
Jakub O.
|
|
Elizówka |
09:40 |
24707 |
Piotr P.
|
|
Gliwice |
09:40 |
24709 |
Dariusz P.
|
|
Polska |
09:40 |
24769 |
Fabian S.
|
|
DĘBICA |
09:40 |
24838 |
Patryk M.
|
Husaria Race Team |
stalowa wola |
09:40 |
24932 |
Aron H.
|
RockFit |
Katowice |
09:40 |
25005 |
Jacek Z.
|
Twoja stara wciąż pisze listy do Koryntian |
Warszawa |
09:40 |
26221 |
Wojciech S.
|
FITNESS CLUB 24 |
Kaniów |
09:40 |
27243 |
Maciej K.
|
Husaria Race Team |
Nowy Sącz |
09:40 |
27403 |
Grzegorz S.
|
MicroStrategy |
Warszawa |
09:40 |
27557 |
Krzysztof L.
|
|
Kłodne |
09:40 |
27653 |
Damian S.
|
|
Jaworzno |
09:40 |
28168 |
Szymon G.
|
|
Kraków |
09:40 |
28214 |
Oleksandr Z.
|
|
Krakow |
09:40 |
28250 |
Marta M.
|
allinuj |
Kraków |
09:40 |
28562 |
Wojciech C.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
09:40 |
17205 |
Piotr D.
|
|
Kraków |
10:00 |
17280 |
Rafał T.
|
|
Poręba Spytkowska |
10:00 |
17327 |
Anna P.
|
|
Kraków |
10:00 |
17354 |
Kamil B.
|
Silvers Olkusz |
Bolesław |
10:00 |
17373 |
Sławek A.
|
|
Oświęcim |
10:00 |
17429 |
Robert M.
|
|
Kraków |
10:00 |
17430 |
Daniel Z.
|
|
Dąbrowa Górnicza |
10:00 |
17478 |
Adrian K.
|
|
Kędzierzyn-Koźle |
10:00 |
17617 |
Tomasz H.
|
HASMI Team |
Żywiec |
10:00 |
18260 |
Gabriel G.
|
|
Maków Podhalański |
10:00 |
18345 |
Konrad G.
|
|
Kraków |
10:00 |
18366 |
Łukasz M.
|
HASMI Team |
Warszawa |
10:00 |
18528 |
Krystian K.
|
Golden Boys |
Myślenice |
10:00 |
18574 |
Wojciech Z.
|
Black Tiger |
Łaziska Górne |
10:00 |
18576 |
Karol S.
|
Black Tiger |
Tychy |
10:00 |
18615 |
Marcin R.
|
Zapach prawdziwego mężczyzny |
Warszawa |
10:00 |
18619 |
Mateusz M.
|
Zapach prawdziwego mężczyzny |
Warszawa |
10:00 |
18663 |
Mateusz K.
|
|
Żarówka |
10:00 |
18793 |
Tomasz G.
|
YOLO TEAM |
Przyborów |
10:00 |
18803 |
KATARZYNA H.
|
YOLO TEAM |
JADOWNIKI |
10:00 |
18821 |
WOJCIECH M.
|
YOLO TEAM |
JADOWNIKI |
10:00 |
18843 |
marcin j.
|
YOLO TEAM |
czchow |
10:00 |
18858 |
Mateusz K.
|
Gents |
Dąbrowa Górnicza |
10:00 |
18955 |
Justyna N.
|
YOLO TEAM |
Brzesko |
10:00 |
18983 |
Bartłomiej G.
|
Golden Boys |
Myślenice |
10:00 |
18985 |
Michał G.
|
Golden Boys |
Myślenice |
10:00 |
19222 |
Piotr R.
|
|
WROCŁAW |
10:00 |
19454 |
Andrzej T.
|
Bieging Team Zelów |
Zelów |
10:00 |
19470 |
Małgorzata W.
|
CSiR Agatsu |
Będzin |
10:00 |
19498 |
Patryk P.
|
CSiR Agatsu |
Będzin |
10:00 |
19502 |
Bartek K.
|
CSiR Agatsu |
Czeladź |
10:00 |
19550 |
Kamil K.
|
CSiR Agatsu |
Czeladź |
10:00 |
19553 |
Adam M.
|
CSiR Agatsu |
Sosnowiec |
10:00 |
19573 |
Dawid B.
|
CSiR Agatsu |
Podwarpie |
10:00 |
19663 |
Łukasz K.
|
Gents |
Dąbrowa Górnicza |
10:00 |
19751 |
Adrian K.
|
Golden Boys |
Myślenice |
10:00 |
19755 |
Krzysztof Ł.
|
|
Spytkowice |
10:00 |
19821 |
Mirosław C.
|
CSiR Agatsu |
Dąbrowa Górnicza |
10:00 |
19896 |
Mariusz T.
|
Gents |
Świętochłowice |
10:00 |
19931 |
Łukasz F.
|
|
pszów |
10:00 |
20188 |
Mariusz W.
|
|
Rybnik |
10:00 |
20194 |
Kamil W.
|
|
Rybnik |
10:00 |
20219 |
Dawid W.
|
|
Pietrowice Wielkie |
10:00 |
20258 |
Justyna K.
|
CSiR Agatsu |
Sosnowiec |
10:00 |
20285 |
Wojciech Ś.
|
Gents |
Katowice |
10:00 |
20312 |
Krzysztof R.
|
|
Świerklany |
10:00 |
20389 |
Magdalena T.
|
|
Myślenice |
10:00 |
20390 |
Michał T.
|
|
Myślenice |
10:00 |
20406 |
Beata C.
|
|
Kraków |
10:00 |
20474 |
Łukasz R.
|
Gents |
Gliwice |
10:00 |
20551 |
Arkadiusz K.
|
Golden Boys |
Myślenice |
10:00 |
20625 |
Artur K.
|
Bieging Team Zelów |
Łask |
10:00 |
20768 |
Michał F.
|
|
Karniowice |
10:00 |
20782 |
Mateusz T.
|
Elektryczna pizza |
Wroclaw |
10:00 |
20851 |
Jakub K.
|
Bieging Team Zelów |
Zelów |
10:00 |
20999 |
Marek G.
|
Bieging Team Zelów |
Buczek |
10:00 |
21620 |
Krzysztof J.
|
|
Sosnowiec |
10:00 |
21716 |
ŁUKASZ S.
|
YOLO TEAM |
BOCHNIA |
10:00 |
21837 |
Radosław L.
|
Elektryczna pizza |
Milicz |
10:00 |
22195 |
Wiesław C.
|
|
Kobyle |
10:00 |
22388 |
krzysztof h.
|
GTX TEAM |
krakow |
10:00 |
22459 |
Anna W.
|
Power Studio |
Chrzanów |
10:00 |
22463 |
Marek C.
|
Biegaj z Trenerami FC24 Gliwice |
Gliwice |
10:00 |
22568 |
Czesław C.
|
|
Knurów |
10:00 |
22646 |
Karol Ł.
|
CSiR Agatsu |
Dąbrowa Górnicza |
10:00 |
22725 |
Ariel T.
|
LYNX GROUP |
Warsaw |
10:00 |
22726 |
Tomasz S.
|
LYNX GROUP |
Warszawa |
10:00 |
22930 |
Kamil M.
|
|
Studzionka |
10:00 |
22936 |
Marek J.
|
|
Sosnowiec |
10:00 |
22962 |
Paulina Ł.
|
|
Kraków |
10:00 |
22978 |
Marcin F.
|
Golden Boys |
Zakliczyn |
10:00 |
23009 |
Łukasz S.
|
|
Woszczyce |
10:00 |
23182 |
anna a.
|
YOLO TEAM |
bochnia |
10:00 |
23252 |
Marcin W.
|
Trening4you |
Kraków |
10:00 |
23350 |
Przemysław O.
|
CSiR Agatsu |
Dąbrowa Górnicza |
10:00 |
23407 |
Daniel N.
|
Kampfgruppe schmetterling |
Włoszczowa |
10:00 |
23427 |
Rafał M.
|
|
nowy sacz |
10:00 |
23477 |
Szymon Natan R.
|
|
Kalisz |
10:00 |
23490 |
Patryk T.
|
|
Kraków |
10:00 |
23520 |
Weronika S.
|
SUICIDE CREW |
Sosnowiec |
10:00 |
23521 |
MAGDALENA P.
|
SUICIDE CREW |
Sosnowiec |
10:00 |
23522 |
Mariola P.
|
SUICIDE CREW |
Sosnowiec |
10:00 |
23523 |
Maciej D.
|
|
Kraków |
10:00 |
23525 |
Tomasz G.
|
SUICIDE CREW |
Sosnowiec |
10:00 |
23755 |
Lidia S.
|
Endorfinki |
Limanowa |
10:00 |
23779 |
Justyna K.
|
Endorfinki |
Limanowa |
10:00 |
23788 |
Ewelina B.
|
Endorfinki |
Limanowa |
10:00 |
23799 |
Stanisława F.
|
Endorfinki |
Laskowa |
10:00 |
23803 |
Marlena O.
|
Endorfinki |
Limanowa |
10:00 |
23850 |
Karolina M.
|
Endorfinki |
Limanowa |
10:00 |
23860 |
Dominik M.
|
Endorfinki |
Limanowa |
10:00 |
23904 |
ewa m.
|
Endorfinki |
limanowa |
10:00 |
23918 |
Natalia K.
|
SUICIDE CREW |
Sosnowiec |
10:00 |
23934 |
Marlena O.
|
|
Kraków |
10:00 |
23988 |
Damian Ł.
|
|
kraków |
10:00 |
24054 |
Cezary A.
|
|
Warszawa |
10:00 |
24099 |
Radosław S.
|
CSiR Agatsu |
Czeladź |
10:00 |
24132 |
Kamil Ś.
|
Golden Boys |
Myślenice |
10:00 |
24163 |
Karolina M.
|
|
Gliwice |
10:00 |
24167 |
Ewa D.
|
|
Gliwice |
10:00 |
24173 |
Krzysztof T.
|
Trening4you |
Kraków |
10:00 |
24177 |
Tomasz W.
|
|
Gliwice |
10:00 |
24178 |
Robert M.
|
|
Chudów |
10:00 |
24274 |
Angelika S.
|
CSiR Agatsu |
Będzin |
10:00 |
24336 |
Paweł G.
|
|
Borek |
10:00 |
24357 |
Tomasz K.
|
|
Bochnia |
10:00 |
24442 |
Marcin K.
|
|
Bochnia |
10:00 |
24517 |
Tomasz T.
|
|
Kielce |
10:00 |
24646 |
Krzysztof T.
|
Trening4you |
Krakow |
10:00 |
24783 |
Paweł P.
|
Trening4you |
Kraków |
10:00 |
24795 |
Tomasz B.
|
|
Bochnia |
10:00 |
24824 |
Mateusz K.
|
Trening4you |
Rzeszów |
10:00 |
24891 |
Łukasz B.
|
Trening4you |
Kraków |
10:00 |
24997 |
AGATA W.
|
HOOAH |
WARSZAWA |
10:00 |
25007 |
Szymon S.
|
Twoja stara wciąż pisze listy do Koryntian |
Orle |
10:00 |
25064 |
Łukasz B.
|
Rekiny Fitnessu |
Łódź |
10:00 |
25084 |
Kamil B.
|
Gents |
Tychy |
10:00 |
25117 |
Klaudyna J.
|
|
Warszawa |
10:00 |
25118 |
Pawel J.
|
|
Warszawa |
10:00 |
25127 |
Daniel P.
|
|
Ornontowice |
10:00 |
25128 |
Kinga W.
|
|
Zabajka |
10:00 |
25148 |
Grzegorz O.
|
Golden Boys |
Myślenice |
10:00 |
25200 |
Karolina W.
|
Survivalrunners.pl |
Czeladź |
10:00 |
25228 |
Marcin K.
|
Husaria Race Team |
Modlnica |
10:00 |
25253 |
Maciek s.
|
Endorfinki |
Kraków |
10:00 |
25335 |
Kinga K.
|
|
Spytkowice |
10:00 |
25352 |
Marzena B.
|
CSiR Agatsu |
Dąbrowa Górnicza |
10:00 |
25355 |
Maciej S.
|
Trening4you |
Kraków |
10:00 |
25452 |
Pawel M.
|
|
Wloclawek |
10:00 |
25470 |
Michał K.
|
|
Kraków |
10:00 |
25472 |
Urszula W.
|
Twoja stara wciąż pisze listy do Koryntian |
Warszawa |
10:00 |
25473 |
Urszula W.
|
Twoja stara wciąż pisze listy do Koryntian |
Warszawa |
10:00 |
25483 |
Robert Ł.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
10:00 |
25498 |
Adam R.
|
|
Rybnik |
10:00 |
25526 |
Jerzy S.
|
POWER TRAINING |
Szczecin |
10:00 |
26101 |
Damian W.
|
CSiR Agatsu |
Będzin |
10:00 |
26146 |
Barbara C.
|
CSiR Agatsu |
Będzin |
10:00 |
27223 |
Kamil T.
|
Trening4you |
Kraków |
10:00 |
17422 |
Piotr B.
|
Fitness Park |
Czechowice-Dziedzice |
10:20 |
17440 |
Dorota M.
|
Fitness Park |
Czechowice-Dziedzice |
10:20 |
17519 |
Grzegorz M.
|
|
Stara Wieś |
10:20 |
17670 |
Marta S.
|
GT TEAM |
Kraków |
10:20 |
18469 |
Mariusz W.
|
|
Myślenice |
10:20 |
18504 |
Aldona B.
|
GT TEAM |
Kraków |
10:20 |
18634 |
Marcin G.
|
|
Jasień |
10:20 |
18810 |
Marta T.
|
|
Myślenice |
10:20 |
18882 |
Kajetan K.
|
FITNESS CLUB 24 |
Warszawa |
10:20 |
19041 |
Maciej C.
|
|
Kraków |
10:20 |
19468 |
Tomasz S.
|
GT TEAM |
Kraków |
10:20 |
20128 |
Piotr L.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Ruda Śląska |
10:20 |
20726 |
Michał W.
|
|
Myślenice |
10:20 |
22181 |
Mateusz G.
|
|
Gdynia |
10:20 |
22616 |
Magdalena K.
|
BOOT CAMP POLSKA |
Warszawa |
10:20 |
22617 |
Łukasz J.
|
BOOT CAMP POLSKA |
Warszawa |
10:20 |
22639 |
Kinga Z.
|
BOOT CAMP POLSKA |
Warszawa |
10:20 |
23042 |
Bartłomiej B.
|
WW team |
Lublin |
10:20 |
23043 |
Robert P.
|
WW team |
Lublin |
10:20 |
23065 |
MARCIN W.
|
WW team |
LUBLIN |
10:20 |
23084 |
Krzysztof P.
|
WW team |
Łopiennik Górny |
10:20 |
23099 |
MARTA J.
|
WW team |
Lublin |
10:20 |
23148 |
Albert M.
|
WW team |
Lublin |
10:20 |
23187 |
Piotr T.
|
|
Mrowla |
10:20 |
23267 |
Paweł J.
|
|
Bielsko-Biała |
10:20 |
23307 |
Iwona K.
|
GT TEAM |
Kraków |
10:20 |
23317 |
Piotr P.
|
WW team |
Lublin |
10:20 |
23606 |
Mateusz S.
|
|
Grójec |
10:20 |
23678 |
Dominika S.
|
|
Grójec |
10:20 |
24008 |
Piotr W.
|
|
Warszawa |
10:20 |
24021 |
Magdalena G.
|
PO CO MNIE TO TEAM |
Kraków |
10:20 |
24028 |
Łukasz P.
|
PO CO MNIE TO TEAM |
Kraków |
10:20 |
24041 |
Paulina K.
|
Młodzi Wilcy |
Warszawa |
10:20 |
24042 |
Anna R.
|
Młodzi Wilcy |
Siedlce |
10:20 |
24043 |
Konrad W.
|
PO CO MNIE TO TEAM |
Kraków |
10:20 |
24062 |
Piotr K.
|
Młodzi Wilcy |
Warszawa |
10:20 |
24108 |
Magdalena S.
|
RITUAL |
Katowice |
10:20 |
24144 |
Karol Ś.
|
Starowislna Drink Team |
Mikołów |
10:20 |
24193 |
alicja R.
|
|
grojec |
10:20 |
24194 |
bartosz r.
|
|
grojec |
10:20 |
24208 |
Kamil P.
|
|
Grójec |
10:20 |
24276 |
Natalia K.
|
PO CO MNIE TO TEAM |
Niepołomice |
10:20 |
24337 |
Jerzy A.
|
|
Kraków |
10:20 |
24347 |
Michał K.
|
|
Kraków |
10:20 |
24349 |
Łukasz K.
|
PO CO MNIE TO TEAM |
Bochnia |
10:20 |
24351 |
Asia S.
|
|
Ełk |
10:20 |
24365 |
Łukasz M.
|
Starowislna Drink Team |
Kraków |
10:20 |
24527 |
Jakub M.
|
Młodzi Wilcy |
Warszawa |
10:20 |
24596 |
Małgorzata M.
|
Starowislna Drink Team |
Kraków |
10:20 |
24712 |
Michał M.
|
|
Pniewy |
10:20 |
25095 |
Paulina P.
|
|
Kobyłka |
10:20 |
25175 |
Grzegorz m.
|
|
Knurów |
10:20 |
25301 |
Marek K.
|
|
Kraków |
10:20 |
25597 |
Adrian D.
|
|
Chrzanów |
10:20 |
25622 |
Maria O.
|
Husaria Race Team |
Bieruń |
10:20 |
25633 |
Mateusz K.
|
|
Bolęcin |
10:20 |
25660 |
Rafał C.
|
UNDEFEATED RUNNING TEAM |
Chrzanów |
10:20 |
25725 |
Maciej B.
|
|
Wrzosowa |
10:20 |
25734 |
Michal L.
|
M&M |
Tychy |
10:20 |
25763 |
Michał R.
|
|
Oświęcim |
10:20 |
25772 |
Wojciech K.
|
|
Marki |
10:20 |
25799 |
Roman P.
|
Starowislna Drink Team |
Kraków |
10:20 |
25814 |
Paweł Z.
|
|
Wrocław |
10:20 |
25837 |
Michał R.
|
M&M |
Tychy |
10:20 |
25846 |
Piotr P.
|
|
Poniatowa |
10:20 |
25848 |
lukasz o.
|
Husaria Race Team |
bierun |
10:20 |
25914 |
Janina K.
|
|
Przeginia Narodowa |
10:20 |
25926 |
Łukasz P.
|
|
Chorzów |
10:20 |
25929 |
Henryk J.
|
|
Świętochłowice |
10:20 |
25931 |
Paweł P.
|
|
Mucharz |
10:20 |
25936 |
marcin b.
|
|
wadowice |
10:20 |
25960 |
Marcin W.
|
|
Szczecin |
10:20 |
26042 |
Maciej S.
|
|
Rzeszów |
10:20 |
26048 |
Maciej K.
|
Husaria Race Team |
Nowy Sącz |
10:20 |
26060 |
Wojciech W.
|
|
Poznań |
10:20 |
26080 |
Waldemar S.
|
|
Wrocław |
10:20 |
26105 |
Grzegorz T.
|
|
Kiekrz k.Poznania |
10:20 |
26106 |
Agata B.
|
Starowislna Drink Team |
Kraków |
10:20 |
26113 |
Jacek M.
|
|
Katowice |
10:20 |
26171 |
Daniel T.
|
S4 Fight&CrossGym Club |
Warszawa |
10:20 |
26201 |
Antoni G.
|
|
Łódź |
10:20 |
26232 |
Piotr N.
|
BOOT CAMP POLSKA |
Warszawa |
10:20 |
26257 |
Mateusz Z.
|
|
Pawłowice |
10:20 |
26284 |
Michał P.
|
CrossFit Lublin Plaza |
Lublin |
10:20 |
26289 |
Mateusz T.
|
|
Kraków |
10:20 |
26331 |
Paweł K.
|
UNDEFEATED RUNNING TEAM |
Kraków |
10:20 |
26335 |
Dominik D.
|
|
Dobczyce |
10:20 |
26407 |
Agnieszka B.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:20 |
26414 |
Mateusz T.
|
MIELECBANDA |
Mielec |
10:20 |
26433 |
Anna D.
|
|
Dobczyce |
10:20 |
26498 |
Agnes J.
|
|
krakow |
10:20 |
26520 |
Tomasz H.
|
BOOT CAMP POLSKA |
Warszawa |
10:20 |
27329 |
Paweł L.
|
IDEA EXPERT |
Toruń |
10:20 |
27456 |
Andrzej C.
|
BOOT CAMP POLSKA |
Warszawa |
10:20 |
28197 |
Katarzyna H.
|
|
Bieruń |
10:20 |
28204 |
Krzysztof B.
|
|
Tychy |
10:20 |
28727 |
Artur P.
|
|
Gliwice |
10:20 |
28779 |
Małgorzata M.
|
GTX TEAM |
Michałowice |
10:20 |
17123 |
Dawid R.
|
Rekiny Fitnessu |
Łódź |
10:40 |
17159 |
Mateusz M.
|
Rozpędzone słonie |
Tarnów |
10:40 |
17593 |
Marta N.
|
Husaria Race Team |
Ustroń |
10:40 |
19417 |
Piotr Z.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
19444 |
Elżbieta B.
|
Husaria Race Team |
Łódź |
10:40 |
19466 |
Paulina S.
|
GT TEAM |
Kraków |
10:40 |
19544 |
Dariusz M.
|
Husaria Race Team |
Łączany |
10:40 |
19603 |
Artur S.
|
Husaria Race Team |
Tarnów |
10:40 |
19782 |
Mirosław G.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
19783 |
Daniel S.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
19796 |
Tomasz k.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
20042 |
Katarzyna Z.
|
FITNESS CLUB 24 |
Czechowice - Dziedzice |
10:40 |
20061 |
Tomasz S.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
20079 |
Aleksandra P.
|
FITNESS CLUB 24 |
Rudzica |
10:40 |
20137 |
Mateusz W.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
20189 |
iwona k.
|
FITNESS CLUB 24 |
Czechowice-Dziedzice |
10:40 |
20197 |
KAROLINA S.
|
FITNESS CLUB 24 |
CZECHOWICE-DZIEDZICE |
10:40 |
20346 |
Olga W.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
20353 |
Katarzyna Ł.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
20366 |
Mariusz L.
|
Husaria Race Team |
Lublin |
10:40 |
20387 |
Dawid D.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
20662 |
Tomasz K.
|
FITNESS CLUB 24 |
Czechowice-Dziedzice |
10:40 |
20774 |
Tomasz P.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
20971 |
Sylwia D.
|
Koszty są za wysokie. |
Wieliczka |
10:40 |
21398 |
Anna P.
|
FITNESS CLUB 24 |
Czechowice-Dziedzice |
10:40 |
22229 |
Mateusz S.
|
Refresco |
Kalisz |
10:40 |
22608 |
AGATA K.
|
FITNESS CLUB 24 |
CZECHOWICE-DZIEDZICE |
10:40 |
22706 |
Piotr B.
|
Grzanka z poranka |
Busko Zdroj |
10:40 |
22798 |
Gabriela B.
|
ŚWIEŻAKI |
Rzeszów |
10:40 |
22800 |
Radosław B.
|
ŚWIEŻAKI |
Rzeszów |
10:40 |
22805 |
Andrzej W.
|
ŚWIEŻAKI |
Rzeszów |
10:40 |
22809 |
Michał S.
|
ŚWIEŻAKI |
Jasło |
10:40 |
22939 |
Klaudia P.
|
ŚWIEŻAKI |
Jasło |
10:40 |
22943 |
Marcin S.
|
ŚWIEŻAKI |
Rzeszów |
10:40 |
22946 |
Robert K.
|
ŚWIEŻAKI |
rzeszów |
10:40 |
23046 |
Marcin S.
|
ŚWIEŻAKI |
Jasło |
10:40 |
23720 |
Natalia M.
|
ŚWIEŻAKI |
Sarzyna |
10:40 |
23731 |
Jarosław D.
|
Żywiec Masters |
Żywiec |
10:40 |
23991 |
Wojciech G.
|
ŚWIEŻAKI |
Jasło |
10:40 |
24133 |
Robert D.
|
Koszty są za wysokie. |
Wieliczka |
10:40 |
24242 |
Emil K.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
10:40 |
24316 |
Bartosz C.
|
Rekiny Fitnessu |
Radom |
10:40 |
24705 |
Zbyszek M.
|
ŚWIEŻAKI |
Rzeszów |
10:40 |
24781 |
Norbert P.
|
ŚWIEŻAKI |
Rzeszów |
10:40 |
24931 |
Łukasz C.
|
|
Kraków |
10:40 |
25015 |
Michał G.
|
|
Kraków |
10:40 |
25052 |
Paweł C.
|
WIADOMIX , że nie ma mięty czyli skład węgla i papy |
Kraków |
10:40 |
25294 |
Barbara C.
|
ŚWIEŻAKI |
Rzeszów |
10:40 |
25353 |
krzysztof f.
|
|
krakow |
10:40 |
25728 |
Aleksandra K.
|
GT TEAM |
Kraków |
10:40 |
25744 |
Kamil P.
|
GT TEAM |
Wieliczka |
10:40 |
26021 |
Marek D.
|
MIELECBANDA |
Mielec |
10:40 |
26058 |
Izabela K.
|
|
Będzin |
10:40 |
26064 |
Wojciech W.
|
|
Siemianowice Śląskie |
10:40 |
26118 |
Krzysztof G.
|
Husaria Race Team |
Krosno |
10:40 |
26119 |
Urszula H.
|
Husaria Race Team |
Krosno |
10:40 |
26120 |
Maciej H.
|
Husaria Race Team |
Potok |
10:40 |
26127 |
Marzena J.
|
FITNESS CLUB 24 |
Czechowice Dziedzice |
10:40 |
26177 |
Agnieszka N.
|
Koszty są za wysokie. |
Kraków |
10:40 |
26198 |
Kuba B.
|
MIELECBANDA |
Mielec |
10:40 |
26219 |
Grzegorz W.
|
ŚWIEŻAKI |
Krosno |
10:40 |
26304 |
Miłosz K.
|
ŚWIEŻAKI |
Strzyżów |
10:40 |
26306 |
Sebastian W.
|
GT TEAM |
Wrocław |
10:40 |
26558 |
Rafał M.
|
Rozpędzone słonie |
Tarnów |
10:40 |
26669 |
Grzegorz S.
|
|
Targowisko |
10:40 |
26674 |
Andrzej K.
|
CrossFit Białystok |
Sowlany |
10:40 |
26697 |
Przemysław S.
|
|
Murzynowo Leśne |
10:40 |
26698 |
Mateusz Ś.
|
|
Miąskowo |
10:40 |
26699 |
Mariusz S.
|
|
Murzynowo Leśne |
10:40 |
26741 |
Wojciech K.
|
Husaria Race Team |
Stróża |
10:40 |
26775 |
Patryk S.
|
|
Linia |
10:40 |
26780 |
Artur S.
|
|
Częstochowa |
10:40 |
26784 |
Juliusz P.
|
IDEA EXPERT |
Milicz |
10:40 |
26831 |
Aleksandra R.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
10:40 |
26836 |
Łukasz S.
|
Koszty są za wysokie. |
Żywiec |
10:40 |
26855 |
Szymon K.
|
Selleo |
Wisła Wielka |
10:40 |
26874 |
Wiktor G.
|
Bozony Higgsa |
Pęcice Małe |
10:40 |
26925 |
Kamil F.
|
|
Warszawa |
10:40 |
26933 |
Krystian M.
|
Rekiny Fitnessu |
Warszawa |
10:40 |
26936 |
Marek P.
|
|
Stary Sącz |
10:40 |
26979 |
Sylwia C.
|
ŚWIEŻAKI |
Brzozów |
10:40 |
27002 |
Michał H.
|
|
Szczepanów |
10:40 |
27015 |
Sylwia S.
|
NIE DO ZDARCIA! |
Mogilany |
10:40 |
27018 |
Anna G.
|
NIE DO ZDARCIA! |
Kraków |
10:40 |
27019 |
Justyna M.
|
NIE DO ZDARCIA! |
kraków |
10:40 |
27026 |
marcin k.
|
WARSZAWSKA BANDA |
warszawa |
10:40 |
27073 |
robert j.
|
|
wołomin |
10:40 |
27074 |
Jan s.
|
|
Wołomin |
10:40 |
27086 |
Yuriy D.
|
|
Latchorzew |
10:40 |
27117 |
Marcin O.
|
Bozony Higgsa |
Pruszków |
10:40 |
27120 |
Mateusz C.
|
monowskie orzeszki |
Łącko |
10:40 |
27121 |
Marcin P.
|
monowskie orzeszki |
Dobra |
10:40 |
27127 |
Tomasz W.
|
|
Jaworzno |
10:40 |
27140 |
Józef C.
|
|
Ciechanowiec |
10:40 |
27155 |
Bartosz Ż.
|
Grzanka z poranka |
Busko Zdrój |
10:40 |
27157 |
Aleksandra S.
|
|
Kraków |
10:40 |
27188 |
Michał K.
|
|
Tychy |
10:40 |
27191 |
Maksymilian B.
|
Grzanka z poranka |
Busko-Zdrój |
10:40 |
27205 |
Rafał P.
|
|
Kraków |
10:40 |
27221 |
Brunon B.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
10:40 |
27227 |
Kamil K.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
10:40 |
27245 |
Paweł B.
|
Młodzi Wilcy |
Nowa Iwiczna |
10:40 |
27248 |
kamil k.
|
HARPAGANY DWA |
rzezawa |
10:40 |
27249 |
Magdalena K.
|
HARPAGANY DWA |
Sułkowice, woj. małopolskie |
10:40 |
27269 |
Paweł S.
|
|
Kraków |
10:40 |
27283 |
Jakub J.
|
MIELECBANDA |
Mielec |
10:40 |
27285 |
Sebastian W.
|
Wiecznie w delegacji |
Warszawa |
10:40 |
27286 |
Marcin G.
|
Wiecznie w delegacji |
Warszawa |
10:40 |
27296 |
Piotr M.
|
CROSS SPOT |
Zgierz |
10:40 |
27300 |
Daniel W.
|
CROSS SPOT |
Jawornik |
10:40 |
27303 |
Łukasz S.
|
|
Tarnowskie Góry |
10:40 |
27308 |
Wojciech D.
|
Rekiny Fitnessu |
Tabędz |
10:40 |
27322 |
Michał M.
|
|
Chocianów |
10:40 |
27324 |
Błażej K.
|
Selleo |
Bielsko-Biała |
10:40 |
27338 |
Grzegorz K.
|
|
Błonie |
10:40 |
27341 |
Justyna P.
|
|
Kraków |
10:40 |
27356 |
Dariusz W.
|
Młodzi Wilcy |
Dębina |
10:40 |
27378 |
Patryk P.
|
Refresco |
Wrząca |
10:40 |
27380 |
Krystian M.
|
Refresco |
Błaszki |
10:40 |
27389 |
Krzysztof S.
|
Biegajace Wieprze |
Warszawa |
10:40 |
27391 |
Piotr O.
|
|
Nowy Sącz |
10:40 |
27398 |
Arkadiusz K.
|
Biegajace Wieprze |
Wroclaw |
10:40 |
27408 |
marcin k.
|
|
warszawa |
10:40 |
27443 |
Aleksandra S.
|
|
Zabierzów |
10:40 |
27444 |
Przemysław M.
|
|
Zabierzów |
10:40 |
27447 |
Wojciech L.
|
IDEA EXPERT |
Ożarów Mazowiecki |
10:40 |
27490 |
MONIKA B.
|
Koszty są za wysokie. |
ŻYWIEC |
10:40 |
17284 |
Szymon Ż.
|
FITNESS CLUB 24 |
Czechowice-Dziedzice |
11:00 |
17319 |
Sebastian K.
|
|
Dobczyce |
11:00 |
17483 |
Mariusz M.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Siedlce |
11:00 |
17550 |
Szymon W.
|
|
Kraków |
11:00 |
17561 |
Marta S.
|
|
Kraków |
11:00 |
17603 |
Michał W.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Warszawa |
11:00 |
17699 |
Krzysztof K.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Warszawa |
11:00 |
17708 |
Konrad C.
|
Z. R. T. E. BERETY |
Warszawa |
11:00 |
17729 |
Krzysiek B.
|
|
Głogoczów |
11:00 |
17871 |
Adrian k.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
licheń stary |
11:00 |
17872 |
Małgorzata M.
|
|
Rabka-Zdrój |
11:00 |
17913 |
Michał S.
|
Z. R. T. E. BERETY |
Warszawa |
11:00 |
17922 |
Marcin R.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Nasielsk |
11:00 |
18039 |
Marcin N.
|
KNURY |
Kraków |
11:00 |
18055 |
Dariusz P.
|
KNURY |
Kraków |
11:00 |
18056 |
Łukasz G.
|
|
Dąbrowa Górnicza |
11:00 |
18113 |
Maciej K.
|
KNURY |
Kraków |
11:00 |
18142 |
Natalia P.
|
|
Kraków |
11:00 |
18283 |
Katarzyna P.
|
|
Warszawa |
11:00 |
18712 |
Łukasz K.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Józefów |
11:00 |
18946 |
Marcin J.
|
Jeunesse Global Team KRK |
Kraków |
11:00 |
18974 |
Monika S.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
18979 |
Mirosław B.
|
THE INCREDIBLES |
Grabówki 28 |
11:00 |
18980 |
Monika Z.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
19003 |
Tomasz S.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Warszawa |
11:00 |
19015 |
Anna P.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
19049 |
Rafal P.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
19057 |
Paweł D.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Stara Dąbia |
11:00 |
19089 |
Michał R.
|
|
Warszawa (Targówek) |
11:00 |
19150 |
Michał G.
|
korniSHONE |
Radzyń Podlaski |
11:00 |
19154 |
Krzysztof B.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
19200 |
Andrzej G.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Warszawa |
11:00 |
19240 |
Artur P.
|
Blood, Sweat and Beers |
Częstochowa |
11:00 |
19272 |
Krzysztof R.
|
Blood, Sweat and Beers |
Grybów |
11:00 |
19301 |
Jakub S.
|
|
Wawrzeńczyce |
11:00 |
19305 |
Bartosz Ś.
|
|
Nowe Brzesko |
11:00 |
19344 |
Rafał M.
|
TOTAL SPEED |
Wisła |
11:00 |
19397 |
Marek S.
|
TOTAL SPEED |
Wisła |
11:00 |
19400 |
Dawid G.
|
TOTAL SPEED |
Mikołów |
11:00 |
19685 |
Jakub K.
|
|
Sosnowiec |
11:00 |
19746 |
Tomasz N.
|
TROCHE PENIAM |
Gostyń |
11:00 |
19945 |
Anna O.
|
TROCHE PENIAM |
Tychy |
11:00 |
20000 |
Piotr S.
|
|
Kraków |
11:00 |
20037 |
Radosław R.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Dąbrowa Górnicza |
11:00 |
20059 |
Krzysztof W.
|
|
Kraków |
11:00 |
20092 |
Marcin K.
|
Załoga Orzeła 1 |
Gliwice |
11:00 |
20165 |
Przemysław P.
|
|
Rudziczka |
11:00 |
20173 |
Patrycja L.
|
|
Kraków |
11:00 |
20175 |
Katarzyna Z.
|
|
Suszec |
11:00 |
20183 |
Igor K.
|
|
Kraków |
11:00 |
20191 |
Piotr M.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
20232 |
Adam M.
|
TROCHE PENIAM |
Jaworzno |
11:00 |
20284 |
Katarzyna P.
|
TROCHE PENIAM |
Lubliniec |
11:00 |
20296 |
Piotr M.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
20351 |
Mateusz H.
|
THE INCREDIBLES |
Myślenice |
11:00 |
20388 |
Bartłomiej O.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
20441 |
Michał J.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
20481 |
łukasz w.
|
Załoga Orzeła 1 |
Gliwice |
11:00 |
20501 |
michał p.
|
|
Dankowice |
11:00 |
20573 |
PIOTR S.
|
TROCHE PENIAM |
TYCHY |
11:00 |
20661 |
Agnieszka W.
|
TROCHE PENIAM |
Zabrze |
11:00 |
20882 |
Jacek C.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
20972 |
Jacek R.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
21075 |
Przemek R.
|
|
Rąbień |
11:00 |
21252 |
Łukasz S.
|
TOTAL SPEED |
Wisła |
11:00 |
21371 |
Robert Z.
|
TROCHE PENIAM |
Chorzów |
11:00 |
21374 |
Hanna W.
|
TROCHE PENIAM |
Tychy |
11:00 |
21465 |
Bartosz P.
|
|
Osiek |
11:00 |
21772 |
Jacek K.
|
|
Kraków |
11:00 |
22527 |
Bartłomiej G.
|
PGE OBRÓT S.A |
Dziurów |
11:00 |
22546 |
Krzysztof N.
|
PGE OBRÓT S.A |
Rzeszów |
11:00 |
22579 |
Marcin R.
|
|
Krakow |
11:00 |
22603 |
Beata S.
|
|
Mysłowice |
11:00 |
22604 |
Andrzej S.
|
|
Mysłowice |
11:00 |
22722 |
Martyna B.
|
TOTAL SPEED |
Wisła |
11:00 |
23149 |
Jakub D.
|
|
Maszewo |
11:00 |
23563 |
Łukasz M.
|
|
Włocławek |
11:00 |
23569 |
ARTUR T.
|
Tango & Cash |
WARSZAWA |
11:00 |
23763 |
Patrycja K.
|
Pogromcy Nudy |
Wrocław |
11:00 |
23801 |
Beata J.
|
Pogromcy Nudy |
Opole |
11:00 |
23913 |
Michał Z.
|
Pogromcy Nudy |
Wrocław |
11:00 |
23917 |
Paulina B.
|
Pogromcy Nudy |
Wrocław |
11:00 |
23949 |
Paweł J.
|
|
Bielsko-Biała |
11:00 |
23955 |
Krzysztof K.
|
Cypel Rzeszów |
Rzeszów |
11:00 |
23958 |
Agnieszka B.
|
Cypel Rzeszów |
Rzeszów |
11:00 |
24030 |
PIOTR C.
|
|
OLEŚNICA |
11:00 |
24033 |
Izabela B.
|
Pogromcy Nudy |
Wrocław |
11:00 |
24047 |
Marcin K.
|
Przynajmniej spróbowaliśmy Team |
Wrocław |
11:00 |
24050 |
Magdalena M.
|
Przynajmniej spróbowaliśmy Team |
Wrocław |
11:00 |
24056 |
Wojtek J.
|
Przynajmniej spróbowaliśmy Team |
Wrocław |
11:00 |
24064 |
Katarzyna M.
|
Przynajmniej spróbowaliśmy Team |
Wroclaw |
11:00 |
24207 |
Paweł D.
|
|
Łaziska Górne |
11:00 |
24219 |
Tomasz G.
|
THE INCREDIBLES |
Baligród |
11:00 |
24232 |
Tomasz S.
|
rescue24.it |
Wloclawek |
11:00 |
24238 |
Mariya P.
|
rescue24.it |
Tarnopol |
11:00 |
24271 |
Iwona P.
|
Cypel Rzeszów |
Rzeszów |
11:00 |
24282 |
Adam P.
|
Cypel Rzeszów |
Rzeszów |
11:00 |
24293 |
Łukasz F.
|
rescue24.it |
Toruń |
11:00 |
24294 |
Tomasz G.
|
Pogromcy Nudy |
Trzebnica |
11:00 |
24311 |
Tomasz C.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Dąbrowa Górnicza |
11:00 |
24329 |
Jakub G.
|
rescue24.it |
Włocławek |
11:00 |
24330 |
Tomasz M.
|
Pogromcy Nudy |
Wrocław |
11:00 |
24366 |
Joanna M.
|
PGE OBRÓT S.A |
Rzeszów |
11:00 |
24374 |
Waldek B.
|
PGE OBRÓT S.A |
Rzeszów |
11:00 |
24436 |
Marcin K.
|
PGE OBRÓT S.A |
Rzeszów |
11:00 |
25417 |
Tomasz G.
|
UNDEFEATED RUNNING TEAM |
Kraków |
11:00 |
25462 |
Wojciech K.
|
|
Glinno |
11:00 |
25492 |
Sebastian S.
|
THE INCREDIBLES |
Kraków |
11:00 |
25684 |
Adam W.
|
|
Wrocław |
11:00 |
25835 |
Emil G.
|
|
Częstochowa |
11:00 |
26014 |
Bartłomiej K.
|
|
Tomaszowice |
11:00 |
26029 |
Daniel S.
|
|
Tarnów |
11:00 |
26056 |
Organista J.
|
PIEKARZ TEAM |
Tarnobrzeg |
11:00 |
26137 |
jacek h.
|
THE INCREDIBLES |
kraków |
11:00 |
26951 |
Krzysztof W.
|
|
Olsztyn |
11:00 |
27280 |
Ewa C.
|
TOTAL SPEED |
Wisła |
11:00 |
27284 |
Paweł S.
|
|
Leboszowice |
11:00 |
27309 |
Karolina C.
|
TOTAL SPEED |
Wisła |
11:00 |
27310 |
Adam C.
|
TOTAL SPEED |
Wisła |
11:00 |
27558 |
Tomasz K.
|
THE INCREDIBLES |
Tuchów |
11:00 |
27668 |
Michał Z.
|
|
Maków Podhalański |
11:00 |
27905 |
Tomasz T.
|
|
Kraków |
11:00 |
28839 |
Robert Ł.
|
Husaria Race Team |
Łabowa |
11:00 |
28840 |
Krzysztof S.
|
Ekipa TVN Wixa |
Kraków |
11:00 |
17313 |
Grzegorz J.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
warszawa |
11:20 |
17346 |
Leszek W.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Radom |
11:20 |
17349 |
Łukasz G.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Grotki |
11:20 |
17451 |
Michał W.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Kobyłka |
11:20 |
17611 |
Robert F.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Warszawa |
11:20 |
17710 |
Andrzej J.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Przasnysz |
11:20 |
17712 |
Sebastian J.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Borowe Chrzczany |
11:20 |
17869 |
Krzysztof P.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Śliwiny |
11:20 |
17985 |
paweł s.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
warszawa |
11:20 |
18324 |
Przemysław Z.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Poścień Wieś |
11:20 |
19046 |
Mariusz K.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Kolbiel |
11:20 |
19439 |
Klaudia C.
|
|
Kraków |
11:20 |
19997 |
Bogumiła B.
|
Najtwardsze Cojones |
Kraków |
11:20 |
20102 |
Marcin S.
|
Najtwardsze Cojones |
Kraków |
11:20 |
20116 |
Damian Ś.
|
Najtwardsze Cojones |
Mielec |
11:20 |
20466 |
Oliwia K.
|
The Smurfs |
Spytkowice |
11:20 |
21018 |
Mirosław B.
|
Najtwardsze Cojones |
Tychy |
11:20 |
22738 |
Rafał S.
|
Najtwardsze Cojones |
Bielsko-Biała |
11:20 |
22955 |
Michał W.
|
|
Kutno |
11:20 |
22974 |
Grzegorz C.
|
|
Kutno |
11:20 |
23199 |
Waldemar B.
|
Najtwardsze Cojones |
Wadowice |
11:20 |
23514 |
Daniel G.
|
|
Rzeszotary |
11:20 |
23664 |
Łukasz W.
|
Dziarskie Henki |
Rumia |
11:20 |
23665 |
Marcin S.
|
Dziarskie Henki |
Gdynia |
11:20 |
23672 |
Kacper S.
|
|
Gliwice |
11:20 |
24023 |
Maciej P.
|
|
Zagórzany |
11:20 |
24110 |
Łukasz W.
|
Red Ringo |
Kraków |
11:20 |
24196 |
Arkadiusz K.
|
Józki z bagien :) |
Szczeka |
11:20 |
24218 |
Dawid B.
|
Dziarskie Henki |
Gdańsk |
11:20 |
24221 |
Maciek C.
|
Red Ringo |
Kraków |
11:20 |
24225 |
Grzegorz T.
|
Red Ringo |
Kraków |
11:20 |
24499 |
darek z.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
grotki |
11:20 |
25681 |
Maciej W.
|
Amski-Dromski TEAM |
Zielona Góra |
11:20 |
25682 |
Amadeusz G.
|
Amski-Dromski TEAM |
Kraków |
11:20 |
25722 |
Łukasz O.
|
Amski-Dromski TEAM |
Kraków |
11:20 |
25790 |
andrzej c.
|
|
kraków |
11:20 |
25891 |
Aleksandra Z.
|
S4 Fight&CrossGym Club |
Falenty Duże |
11:20 |
26085 |
Dawid K.
|
Dragon Ball |
Łaziska Górne |
11:20 |
26086 |
Ewelina K.
|
Dragon Ball |
Orzesze |
11:20 |
26087 |
Agnieszka N.
|
Dragon Ball |
Orzesze |
11:20 |
26094 |
Piotr B.
|
Dragon Ball |
Paczków |
11:20 |
26210 |
Łukasz S.
|
BESTFITOWCY |
Rybnik |
11:20 |
26312 |
Damian D.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Warszawa |
11:20 |
26499 |
Jola G.
|
The Smurfs |
Mogilany |
11:20 |
26596 |
Dean O.
|
The Smurfs |
Krakow |
11:20 |
26691 |
Krzysztof S.
|
The Smurfs |
cracov |
11:20 |
26705 |
Bartlomiej S.
|
Bażanty Team |
Zelkow |
11:20 |
26706 |
Sylwia D.
|
Bażanty Team |
Kuźnica Lechowa |
11:20 |
26729 |
Michał B.
|
|
Kraków |
11:20 |
26752 |
Tomasz L.
|
S4 Fight&CrossGym Club |
Warszawa |
11:20 |
27270 |
Dariusz R.
|
All in |
Łódź |
11:20 |
27271 |
Marcin M.
|
All in |
Łódź |
11:20 |
27272 |
Piotr B.
|
All in |
Łódź |
11:20 |
27273 |
Marcin D.
|
S4 Fight&CrossGym Club |
warszawa |
11:20 |
27281 |
Oskar G.
|
All in |
Rumia |
11:20 |
27336 |
Łukasz J.
|
ZS CrossFit Szczecin |
Szczecin |
11:20 |
27337 |
Ewa J.
|
ZS CrossFit Szczecin |
Szczecin |
11:20 |
27340 |
Marta B.
|
POWER TRAINING |
Szczecin |
11:20 |
27342 |
Tomasz M.
|
POWER TRAINING |
Szczecin |
11:20 |
27420 |
Julian G.
|
|
Warszawa |
11:20 |
27436 |
Wojciech C.
|
Legia Fight Club |
Warszawa |
11:20 |
27442 |
Krzysztof N.
|
Red Ringo |
Kraków |
11:20 |
27452 |
Łukasz J.
|
|
Karczew |
11:20 |
27457 |
Jakub Z.
|
|
Warszawa |
11:20 |
27460 |
Magdalena G.
|
|
Grudziadz |
11:20 |
27463 |
Maciej Z.
|
|
Warszawa |
11:20 |
27465 |
Sebastian G.
|
Legia Fight Club |
Kawęczynek |
11:20 |
27468 |
Rafał P.
|
Bobas team |
Błaszki |
11:20 |
27469 |
Eryk F.
|
Bobas team |
Błaszki |
11:20 |
27470 |
Przemysław K.
|
Bobas team |
Błaszki |
11:20 |
27471 |
Radek M.
|
Bobas team |
Błaszki |
11:20 |
27477 |
Łukasz F.
|
|
Lesznowola |
11:20 |
27481 |
inez j.
|
Husaria Race Team |
Łodz |
11:20 |
27482 |
Roman G.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
11:20 |
27495 |
JAKUB D.
|
JAGATEAM |
NIEPOŁOMICE |
11:20 |
27497 |
Marek K.
|
|
Starogard Gdański |
11:20 |
27526 |
Michał K.
|
|
Warszawa |
11:20 |
27529 |
Michał K.
|
|
Warszawa |
11:20 |
27659 |
Jaroslaw K.
|
|
Piekary Śląskie |
11:20 |
27664 |
jacek k.
|
|
zakliczyn |
11:20 |
27679 |
Michał L.
|
|
Raciechowice |
11:20 |
27681 |
Marcin C.
|
|
Kraków |
11:20 |
27682 |
Marcin M.
|
Wolver Team |
Kraków |
11:20 |
27695 |
Aleksander W.
|
|
Kraków |
11:20 |
27713 |
Kamil L.
|
inov8 |
Toruń |
11:20 |
27728 |
Paulina S.
|
|
Krakow |
11:20 |
27779 |
Bartek S.
|
|
Warszawa |
11:20 |
27782 |
Robert I.
|
|
Gilowice |
11:20 |
27785 |
Adam Z.
|
|
Sarnów |
11:20 |
27845 |
marcin s.
|
Wolver Team |
kraków |
11:20 |
27864 |
Marcin K.
|
Wolver Team |
Kraków |
11:20 |
27868 |
Szymon M.
|
Wolver Team |
Kraków |
11:20 |
27938 |
Mariusz K.
|
|
Jaworzno |
11:20 |
27989 |
Adam R.
|
|
Warszawa |
11:20 |
28087 |
Dorota S.
|
|
Piastów |
11:20 |
28121 |
Paweł S.
|
|
Myślenice |
11:20 |
28202 |
Jarosław P.
|
|
Wrocław |
11:20 |
28209 |
Oleksandr V.
|
|
Lutsk |
11:20 |
28211 |
Oleksandr Z.
|
|
Krakow |
11:20 |
28219 |
Svitlana Z.
|
|
Krakow |
11:20 |
28224 |
Jose Carlos T.
|
Red Ringo |
Madryt |
11:20 |
28264 |
Kamila N.
|
allinuj |
Kraków |
11:20 |
28289 |
Jakub C.
|
allinuj |
KRAKÓW |
11:20 |
28375 |
Damian P.
|
S4 Fight&CrossGym Club |
Warszawa |
11:20 |
28396 |
Grzegorz Z.
|
LAMA |
Kraków |
11:20 |
28552 |
Bartłomiej W.
|
KONIUCHY OCR |
Nowy Prażmów |
11:20 |
28553 |
agnieszka w.
|
KONIUCHY OCR |
nowy prażmów |
11:20 |
28639 |
Mariusz D.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
11:20 |
28690 |
Rowena B.
|
The Smurfs |
Krakow |
11:20 |
20363 |
Paweł J.
|
Husaria Race Team |
Lublin |
11:40 |
27550 |
Agnieszka P.
|
IDEA EXPERT |
Grodzisk Mazowiecki |
11:40 |
27554 |
Marek K.
|
IDEA EXPERT |
Kraków |
11:40 |
27578 |
Dariusz Ś.
|
IDEA EXPERT |
Lublin |
11:40 |
27579 |
Michał W.
|
IDEA EXPERT |
Lublin |
11:40 |
27582 |
Łukasz D.
|
IDEA EXPERT |
Lublin |
11:40 |
27583 |
Sebastian G.
|
IDEA EXPERT |
Lublin |
11:40 |
27584 |
Violetta L.
|
IDEA EXPERT |
Lublin |
11:40 |
27585 |
Piotr B.
|
IDEA EXPERT |
Skarżysko-Kamienna |
11:40 |
27586 |
Sebastian T.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
27587 |
Mateusz Z.
|
IDEA EXPERT |
warszawa |
11:40 |
27589 |
Paweł L.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
27590 |
Dorota M.
|
IDEA EXPERT |
warszawa |
11:40 |
27591 |
Wojciech B.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
27592 |
Mariusz R.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
27594 |
Łukasz J.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
27599 |
Małgorzata S.
|
IDEA EXPERT |
Białystok |
11:40 |
27600 |
Łukasz K.
|
IDEA EXPERT |
Białystok |
11:40 |
27601 |
Adam P.
|
IDEA EXPERT |
Bielsk Podlaski |
11:40 |
27603 |
Łukasz M.
|
IDEA EXPERT |
Lublin |
11:40 |
27604 |
Rafał K.
|
IDEA EXPERT |
Pruszków |
11:40 |
27605 |
Dariusz J.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
27607 |
Mateusz S.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
27609 |
Dawid T.
|
IDEA EXPERT |
Gdynia |
11:40 |
27613 |
Paweł M.
|
IDEA EXPERT |
Gliwice |
11:40 |
27616 |
Michał U.
|
IDEA EXPERT |
Wrocław |
11:40 |
27622 |
Izabella K.
|
IDEA EXPERT |
Koszalin |
11:40 |
27623 |
Michał B.
|
IDEA EXPERT |
Katowice |
11:40 |
27625 |
Paweł A.
|
IDEA EXPERT |
BIAŁYSTOK |
11:40 |
27626 |
Paweł W.
|
IDEA EXPERT |
Katowice |
11:40 |
27627 |
Krystian G.
|
IDEA EXPERT |
Koszalin |
11:40 |
27638 |
Mirosław D.
|
IDEA EXPERT |
Tychy |
11:40 |
27641 |
Agnieszka B.
|
IDEA EXPERT |
Kraków |
11:40 |
27643 |
Piotr Ś.
|
IDEA EXPERT |
Kraków |
11:40 |
27645 |
Robert S.
|
IDEA EXPERT |
Zduńska Wola |
11:40 |
27646 |
Karolina P.
|
IDEA EXPERT |
Poznań |
11:40 |
27647 |
PAULINA N.
|
IDEA EXPERT |
NIEPOŁOMICE |
11:40 |
27649 |
Beata W.
|
IDEA EXPERT |
Kraków |
11:40 |
27656 |
Natalia S.
|
IDEA EXPERT |
warszawa |
11:40 |
27694 |
Bogusław K.
|
IDEA EXPERT |
Lublin |
11:40 |
27710 |
Marcin L.
|
IDEA EXPERT |
Gdańsk |
11:40 |
27749 |
Jarosław Z.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
27818 |
Katarzyna K.
|
IDEA EXPERT |
Poznań |
11:40 |
27874 |
Wiktoria S.
|
IDEA EXPERT |
Szczecin |
11:40 |
27906 |
Katarzyna N.
|
IDEA EXPERT |
Bydgoszcz |
11:40 |
27988 |
Ewa J.
|
IDEA EXPERT |
Olsztyn |
11:40 |
27994 |
Mateusz A.
|
IDEA EXPERT |
Szczecin |
11:40 |
28191 |
Jacek K.
|
IDEA EXPERT |
Poznań |
11:40 |
28320 |
Dominika G.
|
IDEA EXPERT |
Gdańsk |
11:40 |
28321 |
Żaneta S.
|
IDEA EXPERT |
Olsztyn |
11:40 |
28322 |
Adam R.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
28323 |
Anita K.
|
IDEA EXPERT |
Olsztyn |
11:40 |
28324 |
Magdalena B.
|
IDEA EXPERT |
Toruń |
11:40 |
28326 |
Rafał G.
|
IDEA EXPERT |
Bydgoszcz |
11:40 |
28327 |
Arkadiusz K.
|
IDEA EXPERT |
Łask |
11:40 |
28329 |
KATARZYNA K.
|
IDEA EXPERT |
WROCŁAW |
11:40 |
28330 |
ANETA G.
|
IDEA EXPERT |
WROCŁAW |
11:40 |
28331 |
Natalia N.
|
IDEA EXPERT |
WROCŁAW |
11:40 |
28332 |
Barbara M.
|
IDEA EXPERT |
Wrocław |
11:40 |
28338 |
Anna Z.
|
IDEA EXPERT |
Olsztyn |
11:40 |
28339 |
Sylwia P.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
28342 |
Adam L.
|
IDEA EXPERT |
Sopot |
11:40 |
28352 |
Marcin N.
|
IDEA EXPERT |
Będzin |
11:40 |
28358 |
Paweł G.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
28363 |
PAULINA H.
|
IDEA EXPERT |
wROCŁAW |
11:40 |
28364 |
Jan K.
|
|
Wrocław |
11:40 |
28367 |
Krzysztof P.
|
IDEA EXPERT |
Warszawa |
11:40 |
28369 |
Wioletta W.
|
IDEA EXPERT |
Olsztyn |
11:40 |
28487 |
Andrzej S.
|
IDEA EXPERT |
Gdynia |
11:40 |
28550 |
ANNA J.
|
IDEA EXPERT |
ŁÓDŹ |
11:40 |
17138 |
Marlena K.
|
|
Warszawa |
12:00 |
17270 |
Agnieszka S.
|
Hardcore Team |
Kraków |
12:00 |
17737 |
Sebastian W.
|
Eagles fly high |
Kwaśniów Górny |
12:00 |
17738 |
Maciej B.
|
Eagles fly high |
Kwaśniów Górny |
12:00 |
17797 |
Jakub N.
|
Skazani na trening |
Wieliczka |
12:00 |
17878 |
Pawel P.
|
|
Myślenice |
12:00 |
18351 |
Damian M.
|
|
Jordanów |
12:00 |
18626 |
Tomasz C.
|
|
Warszawa |
12:00 |
18682 |
Tomasz P.
|
|
Krakow |
12:00 |
18748 |
Aneta S.
|
Hardcore Team |
Kraków |
12:00 |
19141 |
Sławomir S.
|
INŻYNIEROWIE |
Rabka-Zdrój |
12:00 |
19142 |
Michał S.
|
INŻYNIEROWIE |
Kraków |
12:00 |
19151 |
Piotr S.
|
INŻYNIEROWIE |
Kraków |
12:00 |
19387 |
Paweł G.
|
Hardcore Team |
Kraków |
12:00 |
19594 |
Maciej M.
|
Skazani na trening |
Kraków |
12:00 |
19769 |
Dawid M.
|
Dzikie Ninja |
Pleszew |
12:00 |
19776 |
Jacek K.
|
|
Gliwice |
12:00 |
19925 |
Piotr S.
|
Bractwo Biegowe BGK |
Warszawa |
12:00 |
20161 |
Michał K.
|
|
Łódź |
12:00 |
20234 |
Marcin D.
|
|
Warszawa |
12:00 |
20556 |
Mihał C.
|
Strefa Gladiatorów |
Katowice |
12:00 |
21404 |
Sebastian P.
|
|
Tychy |
12:00 |
21522 |
Michał Ł.
|
DIRTY is the new CLEAN |
Lipsko |
12:00 |
22585 |
Marcin G.
|
|
Warszawa |
12:00 |
22647 |
ANIA U.
|
|
Krzywaczka |
12:00 |
22651 |
Ania K.
|
FAT ASSES TEAM |
Kraków |
12:00 |
22653 |
Patryk P.
|
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać |
Kielce |
12:00 |
22825 |
Katarzyna B.
|
Wrozka Daruszka Lovers |
Warszawa |
12:00 |
22827 |
Krzysztof B.
|
Wrozka Daruszka Lovers |
Warszawa |
12:00 |
22832 |
Ada B.
|
Wrozka Daruszka Lovers |
Konin |
12:00 |
22835 |
Tomasz S.
|
Wrozka Daruszka Lovers |
Warszawa |
12:00 |
22957 |
Mateusz W.
|
Odrzutowe bakłażany! |
Sochaczew |
12:00 |
22958 |
Ewelina K.
|
Odrzutowe bakłażany! |
Sochaczew |
12:00 |
23390 |
Hubert P.
|
|
Jasionówka |
12:00 |
23406 |
Radosław D.
|
|
Kraczkowa |
12:00 |
23409 |
Michał S.
|
|
Łańcut |
12:00 |
23729 |
Paweł K.
|
Masakra Team |
Warszawa |
12:00 |
23796 |
Szymon M.
|
Chata Asbiro Kraków |
Kraków |
12:00 |
23809 |
Aureliusz G.
|
Masakra Team |
Bramki |
12:00 |
23933 |
Piotrek S.
|
SSP |
Radomsko |
12:00 |
23935 |
Dawid O.
|
SSP |
Warszawa |
12:00 |
23956 |
Mikołaj U.
|
FAT ASSES TEAM |
krzywaczka |
12:00 |
24107 |
Daniel L.
|
Masakra Team |
Ożarów Mazowiecki |
12:00 |
24156 |
Rafał S.
|
|
Gulczewo |
12:00 |
24190 |
Dariusz C.
|
CIACHY |
Wyszków |
12:00 |
24204 |
Szymon O.
|
|
Zielona Góra |
12:00 |
24236 |
Lukasz R.
|
|
Zielona Góra |
12:00 |
24529 |
Małgorzata C.
|
|
Konstancin-Jeziorna |
12:00 |
24793 |
Piotr Ł.
|
Masakra Team |
Czernic |
12:00 |
25686 |
Marcin P.
|
Hardcore Team |
Stalowa Wola |
12:00 |
25746 |
Jakub T.
|
|
Łubno |
12:00 |
25827 |
Michał K.
|
|
Pszczyna |
12:00 |
25840 |
Jaromir O.
|
RockFit |
Lublin |
12:00 |
26072 |
Alan G.
|
|
Myślenice |
12:00 |
26241 |
Artur K.
|
WOLFPACK - SYNOWIE GLEBY |
Nowy Targ |
12:00 |
26242 |
Krystian K.
|
WOLFPACK - SYNOWIE GLEBY |
Warszawa |
12:00 |
26245 |
Marcin D.
|
WOLFPACK - SYNOWIE GLEBY |
Warszawa |
12:00 |
26392 |
Jan S.
|
WOLFPACK - SYNOWIE GLEBY |
Warszawa |
12:00 |
26803 |
Rafał Ż.
|
Nieobliczalni PRO |
Warszawa |
12:00 |
26851 |
Konrad B.
|
Enter Air Runners Club |
Warszawa |
12:00 |
26852 |
Bartek K.
|
Enter Air Runners Club |
Warszawa |
12:00 |
26853 |
Łukasz Z.
|
Enter Air Runners Club |
Mierzęcice |
12:00 |
26911 |
Michał W.
|
Enter Air Runners Club |
Bielsko-Biała |
12:00 |
26940 |
Paweł Z.
|
KIA Nowicki |
Warszawa |
12:00 |
27071 |
Krzysztofa G.
|
|
Wrocław |
12:00 |
27252 |
Piotr D.
|
Wałbrzyska Brygada Poszukiwaczy Złotego Pociągu |
Wałbrzych |
12:00 |
27254 |
Mariusz U.
|
Wałbrzyska Brygada Poszukiwaczy Złotego Pociągu |
Wałbrzych |
12:00 |
27255 |
Marcin O.
|
Wałbrzyska Brygada Poszukiwaczy Złotego Pociągu |
Wałbrzych |
12:00 |
27261 |
Robert p.
|
Wałbrzyska Brygada Poszukiwaczy Złotego Pociągu |
wałbrzych |
12:00 |
27275 |
Michał F.
|
Wałbrzyska Brygada Poszukiwaczy Złotego Pociągu |
Wałbrzych |
12:00 |
27288 |
marcin b.
|
JATOMI KATOWICE SILESIA |
Mysłowice |
12:00 |
27422 |
Jakub O.
|
|
Wrocław |
12:00 |
27487 |
Sandra S.
|
|
Wrocław |
12:00 |
27677 |
DARIUSZ P.
|
|
MYKANÓW |
12:00 |
27784 |
Magdalena M.
|
|
Chorzów |
12:00 |
27793 |
Lukasz A.
|
|
Wieluń |
12:00 |
27842 |
Andrzej F.
|
Wałbrzyska Brygada Poszukiwaczy Złotego Pociągu |
Wrocław |
12:00 |
27876 |
Arkadiusz S.
|
|
Bielsko-Biała |
12:00 |
28196 |
Michał G.
|
|
Zabrze |
12:00 |
28278 |
Bartosz R.
|
TECNOSPORT.PL |
Myślenice |
12:00 |
28318 |
Marek O.
|
|
Biała Podlaska |
12:00 |
28344 |
Dawid O.
|
|
Biała Podlaska |
12:00 |
28388 |
Michał M.
|
MOSKITY |
Krzyszkowice |
12:00 |
28389 |
Sławomir G.
|
MOSKITY |
Głogoczów |
12:00 |
28393 |
Rajmund S.
|
MOSKITY |
KRZYSZKOWICE |
12:00 |
28434 |
Marcin U.
|
|
Pszów |
12:00 |
28439 |
Mateusz B.
|
allinuj |
Kraków |
12:00 |
28516 |
Patryk D.
|
Hit The Trail |
Czaniec |
12:00 |
28518 |
Maciej G.
|
Hit The Trail |
Czaniec |
12:00 |
28533 |
Marek F.
|
TEAM ORLEN |
Trzebinia |
12:00 |
28535 |
Robert P.
|
TEAM ORLEN |
Warszawa |
12:00 |
28540 |
Krystian B.
|
TEAM ORLEN |
Trzebinia |
12:00 |
28543 |
Krzysztof B.
|
TEAM ORLEN |
Warszawa |
12:00 |
28587 |
Arkadiusz B.
|
Boom Fighters |
Czermin |
12:00 |
28590 |
Janusz M.
|
TEAM ORLEN |
Kraków |
12:00 |
28597 |
Marcin B.
|
Boom Fighters |
Grodzisko /dolne |
12:00 |
28609 |
Damian D.
|
Boom Fighters |
Wysoka Głogowska |
12:00 |
28618 |
Grzegorz M.
|
RockFit |
Warszawa |
12:00 |
28683 |
Maciej G.
|
|
Zakopane |
12:00 |
28687 |
Tomasz G.
|
|
Zakopane |
12:00 |
28697 |
paweł ś.
|
|
myślenice |
12:00 |
28707 |
Tomasz F.
|
|
Myślenice |
12:00 |
28719 |
Maciej W.
|
|
Pszczyna |
12:00 |
28733 |
Krzysiek D.
|
|
Warszawa |
12:00 |
28747 |
Robert R.
|
Fitness Trzy Korony |
Berest |
12:00 |
28748 |
Paweł G.
|
|
Porąbka |
12:00 |
28794 |
andrzej g.
|
|
Myślenice |
12:00 |
28871 |
Mateusz Z.
|
|
Kielce |
12:00 |
28872 |
Szymon K.
|
Husaria Race Team |
Nowy Sącz |
12:00 |
28873 |
Karol T.
|
|
Kielce |
12:00 |
28879 |
Jakub T.
|
|
Kielce |
12:00 |
28966 |
Tomasz G.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
12:00 |
29088 |
Bartosz S.
|
|
chrzanów |
12:00 |
18330 |
Jakub G.
|
|
Kraków |
12:20 |
18612 |
Paweł G.
|
Dobra Wpisz Cokolwiek |
Ząbki |
12:20 |
19173 |
Dawid P.
|
|
Wrocław |
12:20 |
19192 |
Andrzej A.
|
|
Warszawa |
12:20 |
19383 |
Marcin B.
|
Pandziątka |
Wrocław |
12:20 |
19399 |
Magdalena K.
|
Pandziątka |
Środa Śląska |
12:20 |
19521 |
Jarosław R.
|
|
Gliwice |
12:20 |
19577 |
Marek O.
|
|
Nowy Sącz |
12:20 |
20409 |
Andrzej P.
|
Dobra Wpisz Cokolwiek |
Ząbki |
12:20 |
20622 |
Przemysław L.
|
|
Rydułtowy |
12:20 |
21038 |
marcin s.
|
|
sochaczew |
12:20 |
21597 |
Artur G.
|
Defibrylators |
Kraków |
12:20 |
21601 |
Jakub P.
|
Defibrylators |
kraków |
12:20 |
21695 |
Daniel S.
|
|
Żabno |
12:20 |
21697 |
Daniel P.
|
|
Myślenice |
12:20 |
22486 |
Katarzyna W.
|
Defibrylators |
Kraków |
12:20 |
22810 |
Tomasz L.
|
|
Kraków |
12:20 |
22817 |
Tomasz P.
|
|
Kraków |
12:20 |
23303 |
Andrzej S.
|
|
Kraków |
12:20 |
23510 |
Łukasz O.
|
|
Łódź |
12:20 |
23851 |
Piotr W.
|
|
radom |
12:20 |
23973 |
Bartosz K.
|
|
Warszawa |
12:20 |
25176 |
Rafał T.
|
|
Warszawa |
12:20 |
25478 |
Piotr S.
|
CrossFit Lublin Plaza |
Lublin |
12:20 |
25544 |
Grzegorz Ż.
|
CrossFit Lublin Plaza |
Jastków |
12:20 |
25568 |
Anna C.
|
CrossFit Lublin Plaza |
Lublin |
12:20 |
25630 |
Adrian M.
|
CrossFit Lublin Plaza |
Lublin |
12:20 |
25656 |
Michał B.
|
CrossFit Lublin Plaza |
Lublin |
12:20 |
25702 |
Kamil K.
|
CrossFit Lublin Plaza |
Lublin |
12:20 |
25758 |
Joanna G.
|
GT TEAM |
Kraków |
12:20 |
25777 |
Paweł H.
|
One Man Team |
Kędzierzyn-Koźle |
12:20 |
25870 |
Michał Ś.
|
GT TEAM |
Kraków |
12:20 |
25968 |
Ola B.
|
CrossFit Lublin Plaza |
Lublin |
12:20 |
26229 |
Michał P.
|
CrossFit Lublin Plaza |
Lublin |
12:20 |
26704 |
Jarek B.
|
|
Poznań |
12:20 |
26726 |
Katarzyna K.
|
|
Sopot |
12:20 |
26921 |
Norbert W.
|
WARSZAWSKA BANDA |
Warszawa |
12:20 |
27008 |
Michał R.
|
|
Warszawa |
12:20 |
27400 |
Bartosz W.
|
CROSS ARMY |
GDANSK |
12:20 |
27561 |
tomasz w.
|
|
mikołów |
12:20 |
27569 |
piotr r.
|
|
wrocław |
12:20 |
27644 |
Jacek K.
|
JATOMI FITNESS BYTOM |
Bytom |
12:20 |
28101 |
Marcin K.
|
|
Łęczna |
12:20 |
28740 |
michal m.
|
|
bydgoszcz |
12:20 |
28866 |
Damian B.
|
Fitness Trzy Korony |
Nowy Sącz |
12:20 |
29258 |
Jan M.
|
|
Myślenice |
12:20 |
29377 |
Edward G.
|
|
Ząbki |
12:20 |
29380 |
Katarzyna K.
|
|
Kielce |
12:20 |
29382 |
łukasz b.
|
|
kielce |
12:20 |
29389 |
Jacek K.
|
|
Pruszków |
12:20 |
29395 |
Norbert Z.
|
|
Wroclaw |
12:20 |