RMG Camp by Itaka Bułgaria 04/11.06.2019

Szczegóły oferty

TERMIN

4 - 11 czerwca2019 

 

CENA  ZAWIERA

 • przelot samolotem
 • obowiązkowe opłaty lotniskowe i dopłatę transportową,
 • transfery lotnisko – hotel – lotnisko klimatyzowanym autokarem,
 • zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu, pokoje dwuosobowe standardowe,
 • wyżywienie: all inclusive (AI),
 • opieka polskiego rezydenta,
 • ubezpieczenie KL i NW – do 20.000€ / osoba - więcej informacji TUTAJ,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),
 • Treningi pod okiem polskiego trenera Runmageddonu,
 • Warunki Rezerwacji Grupowych.

 

CENA  NIE  ZAWIERA

 • wycieczek lokalnych i dodatkowych atrakcji na miejscu,
 • opcjonalnej dopłaty do pokoju jednoosobowego, dodatkowych opcji ubezpieczenia, pokoi o wyższym standardzie,
 • wydatków własnych.

 

 

HOTEL  BARCELO  ROYAL   BEACH  *****

Położony zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży i blisko centrum Słonecznego Brzegu, pełnego sklepów i restauracji, jest idealnym pomysłem na słoneczne wakacje w pięknym otoczeniu. Przestronne i nowocześnie urządzone pokoje, wyposażone są we wszystkie wygody potrzebne do udanego wypoczynku, w pokojach i całym hotelu dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy. Dla prawdziwych smakoszy przygotowano kilka restauracji, w tym serwujące kuchnię gourmet z bogatą kartą win. Po dniu pełnym atrakcji, warto zrelaksować się w profesjonalnym centrum Royal Beach Spa z największą łaźnią turecką w Bułgarii oraz bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych.

 

Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych. Przydział pokoi odbędzie się na 3 tygodnie przed wyjazdem.

Pięciogwiazdkowy, zbudowany w 2007 r., częściowo odnowiony w 2017 r., 311 pokoi, 1 budynek (część główna i 2 skrzydła), 8 pięter, 16 wind, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna Le Chef's Buffet w części głównej, restauracja La Plaza w części głównej, restauracja/bar Bistro w ogrodzie przy basenie - obsługa kelnerska, wymagana wcześniejsza rezerwacja (otwarta zależnie od warunków pogodowych), 3 bary, galeria handlowa, kantor; centrum konferencyjne dla 120 osób, taras z widokiem na baseny, ogród o powierzchni 9000 m², bezpłatny internet bezprzewodowy, punkt internetowy.

 

 

ALL  INCLUSIVE

śniadanie (7.30-10.00) w restauracji "Le Chefs" oraz (8.00-11.00) w restauracji "La Plaza", obiad (12.30-15.00), kolacja (18.30-21.30) w restauracji "Chefs" lub "La Plaza"; przekąski (11.00-17.00) w barze przy basenie; wybrane napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (7.30-24.00).

 

KONTAKT

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: camp@runmageddon.pl

 

PRZYKŁADOWE  WYCIECZKI  LOKALNE

(za dodatkową opłatą)

 

Pirackie  Party

Pirackie Party – morski rejs po zatoce Nessebar statkiem imitującym piracki żaglowiec. Okazja do kąpieli i łowienia ryb, zabawy oraz programy animacyjne. Obiad na pokładzie statku. Cena – ok. 36 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 26 EUR (zawiera: obiad i nielimitowane, wybrane napoje bezalkoholowe i alkoholowe).

 

 

Warna

Warna – Delfinarium – Klasztor Alajda – wizyta w wykutym w skale klasztorze Alajda, pochodzącym z XII w., najbardziej znanym monastyrze na Bułgarskiej Riwierze. Przejazd do Warny – przepięknej stolicy bułgarskiego wybrzeża i miasta o bogatej historii, pokaz w warneńskim delfinarium. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 44 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 22 EUR (zawiera obiad, wejście do delfinarium, opiekę polskojęzycznego przewodnika).

 

 

Wieczór  Bułgarski

Wieczór Bułgarski – kolacja i przedstawienie folklorystyczne w restauracji na wolnym powietrzu. Prezentacja muzyki, strojów ludowych, tańców, a przede wszystkim nestinarskiego tańca na rozżarzonych węglach. W menu wspaniałe potrawy kuchni bułgarskiej, rakija i bułgarskie wino bez ograniczeń, animacje dla dzieci i dorosłych, muzyka na żywo. Cena – ok. 27 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 14 EUR.

 

 

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.